Трагічна статистика війни: 100 тис людей в Україні пережили смерть близьких родичів або друзів – дослідження (відео)

13:27 27 жовтня 2022 р.

Фото до новини

За вісім місяців війни Росії проти України щонайменше 85% населення особисто відчули на собі її наслідки. Соціологи порахували, що від війни постраждали 32 мільйони людей.


Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомила координаторка проєктів з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус, пише Dailylviv.com.

Вона презентувала Національне дослідження уразливості населення до торгівлі людьми та експлуатації в умовах війни, яке провела агенцієя Info Sapiens, зробленого на замовлення Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) - Агентства ООН з питань міграції в Україні, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Соціологи опитали респондентів з різних територій України – навіть тих, де тривають бойові дії, але зберігся телефонних зв’язок. 

 «Статистика війни вражає: уже понад 6,4 млн українських сімей мають досвід проживання в окупації, 6 млн втратили заощадження або майно, 5,3 млн залишились без житла, а 1,1 млн родин зазнали голоду, – розповіла Олена Кальбус, координаторка проєктів з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи». – Росія принесла смерть і страждання. Відомо, що майже 100 тисяч людей в Україні пережили смерть своїх близьких родичів або друзів». 

Згідно з дослідженням, понад 32 млн осіб постраждали безпосередньо або опосередковано від російських «визволителів», а це – 85% населення України. 

Цю інформацію озвучили у Львівському пресклубі під час пресконференції «Захист осіб, які у воєнний час у Львівській області постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерного насильства».

Працювати лише за їжу і житло: на що ще готові українці в Європі - соціологія

Львівщина - лідер за кількістю трудових мігрантів до Європи

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Українцями найбільше торгують у трьох країнах: постраждалі найчастіше походять з обласних та районних центрів

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

На Львівщині викрили п’ять фактів торгівлі людьми

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини