На Львівщині профінансували 23,6% обласних програм

11:15 17 серпня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради проаналізувала звіти про виконання обласних цільових програм за підсумками першого півріччя й заслухала керівників департаментів Львівської ОДА, профільні програми яких мають низький відсоток виконання.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «За словами голови комісії Олега Домчака, у першому півріччі 2018 року діяла 31 обласна цільова програма. Розпочато фінансування 30 програм. Загальний річний обсяг фінансування для 30 програм – 1 550 304 тисяч гривень (у 2017 році – 897 300 тисяч гривень). Станом на 1 серпня профінансовано 364 394 тисяч гривень, що становить 23,6% від загального обсягу фінансування».

Олег Домчак поінформував також: «У 2017 році за відповідний період рівень виконання обласних програм складав 22,6%. Проте на поточний рік програми прийняті у грудні – січні 2017 року, а не в березні – квітні у 2017-му як було у минулому році».

«Найбільше профінансовано «Комплексну програму надання меддопомоги – 52140 тисяч гривень (30%); програму «Покращення матеріального стану учасникам АТО» – 6820 тисяч гривень (25,7%); програму «Соціальна підтримка населення» – 27082 тисяч гривень (54,7%); програму «Енергозбереження для населення» – 7695 тисяч гривень (42,8%); програму «Цивільний захист населення» – 23920 тисяч гривень (85,1%); «Програму вивезення ТПВ» – 97 680 тисяч гривень (33,2%); програму «Лісового господарства» – 5000 тисяч гривень (100 %); програму «Підвищення конкурентноспроможності – 1148 тисяч гривень (38,2 %); програму «Спортивний майданчик – 13200 тисяч гривень (66%), але низькі касові видатки (317,3 тисяч гривень) з обласного бюджету1508 тисяч гривень з місцевих бюджетів)», – розповіли також в облраді.

«Комісія під час засідання заслухала головних розпорядників коштів обласного бюджету в рамках виконання профільних програм. Депутати вирішили за результатами 9 місяців ще раз заслухати питання реальної економії коштів за результатами електронних закупівель, рішень головних розпорядників щодо перерозподілу зекономлених коштів. До слова, економія коштів за результатами проведення процедур державних закупівель в рамках обласних програм у першому півріччі – 1540 тисяч гривень», – розповіли також в облраді.

«За результатами розгляду звітів були висловлені зауваження до виконання низки обласних цільових програм з низькими відсотками виконання – «Програми розвитку територій; програми «Електронна Львівщина»; «Програми міжнародного співробітництва»; «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини; «Програми газифікації населених пунктів»; «Програми розвитку доріг фінансування; «Программ розвитку освіти Львівщини»; «Програми вивезення ТПВ». Крім того, членів комісії викликала занепокоєння ситуація щодо низького відсотка фінансування «Програми соціально-економічного розвитку» в частині «Програми капітального будівництва», – поінформували також в облраді.

«За поданою обласною державною адміністрацією 15 серпня інформацією, депутатами було звернуто увагу на те, що рівень фінансування Програми капітального будівництва складає 32%. Проте, якщо відняти 53 мільйони гривень, спрямованих на Перинатальний центр, то процент фінансування інших важливих загальнообласних об’єктів та тих, які розташовані на територіях, становить лише 11%. При цьому на рахунках департаменту фінансів ОДА налічується близько 60 мільйонів гривень, які не спрямовані замовникам будівництва», – розповіли також в облраді.

«Членами комісії наведено приклади об’єктів, стосовно будівництва (реконструкції) яких підписані угоди з підрядниками, наявні усі дозвільні документи, виконані роботи, проте з незрозумілих причин не здійснюється фінансування коштів з обласного бюджету.
Враховуючи викладене, члени комісії одноголосно підтримали ініціативу депутата обласної ради Ольги Шайдулліної щодо розгляду проекту рішення «Про виконання обласного бюджету Львівської області і «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за дев’ять місяців 2018 року» під час сесії Львівської обласної ради», – поінформували також в облраді. Підсумовуючи, члени комісії констатували, що в першомупівріччі відсоток фінансування програм є низький, зважаючи, що всі обласні програми були затверджені ще в грудні минулого року», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу