Фотограф без руки і ніг документує у Львові постраждалих від війни пацієнтів лікарні

10:38 9 серпня 2022 р.

Фото до новини

Відомий британський фотограф-документаліст Джайлз Дьюлей став амбасадором UNBROKEN у Львові.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

10 років тому фотограф підірвався на міні в Афганістані. Він втратив ліву руку і дві ноги, однак не втратив жаги до життя. Джайлз рік не підводився з ліжка, пережив 37 операцій, зміг стати на два протези і повернувся в професію. Зараз він їздить світом, продовжує фотографувати, знімає фільми і своїм прикладом показує, що фізична вада - зовсім не вирок.

Також Джайлз є великим борцем за права людей з інвалідністю, засновником і генеральним директором ГО “Foundation Legacy of War”, яка допомагає тим, хто пережив конфлікт.

Нині Джайлз приїхав до Львова, щоб підтримати українців, які мужньо боронять свою землю. Він фотографує пацієнтів Першого медоб’єднання Львова - дорослих та дітей, які постраждали від війни. Уже у жовтні амбасадор реабілітаційного центру “Незламні” (UNBROKEN) представить ці світлини в Катарі на саміті “WISH 2022” - це глобальна платформа, що збирає найвпливовіших у світі науковців, підприємців та політиків, аби шукати шляхи вирішення проблем в охороні здоров‘я.

Довідка ЛМР

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише одержить тут протез, алн й успішно повертатиметься до повноцінного життя.

До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро. У липні в рамках екосистеми відкрили містечко для вагітних переселенок «Незламні матусі». Тут вже живуть матері із дітьми, що втекли від війни до Львова.

У Львові просять Польщу долучитись до створення центру для людей похилого віку

Ляшко у Садового презентує проєкт Національного центру реабілітації, аналогів якого немає у світі

У Львові на фортепіано виконали композицію, написану для музиканта з однією рукою

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини