У Львові розпочали спорудження дерев'яних будинків для вагітних жінок: де знайшли ділянку (відео)

10:47 3 травня 2022 р.

Фото до новини

Територію в районі вул. Тракт Глинянський розрівняли та підготували під будівництво будиночків для тимчасового перебування вагітних українок, які рятуються від війни.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, пише Dailylviv.com.

«Оскільки це буде саме тимчасове житло, то фундаменту за проектом не передбачено, лише так звані геошурупи. Їх активно встановлюють. Далі – власне монтаж будинків.

Трішки про проєкт. Насправді було багато варіантів, у департаменті містобудування разом їх аналізували. Але зупинилися на дерев'яних конструкціях та підвищеному комфорті для вагітних жінок. У підсумку, відмовилися брати готову споруду, натомість вирішили залучити архітектора і сформувати індивідуальний підхід. Знайшли ділянку, а львівське архітектурне бюро Sulykarchitects адаптувало проект під обрану територію», - розповів Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 3 травня підписали Меморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та Львівською міською радою щодо зведення будинків для тимчасового проживання вагітних жінок, які виїхали з місць активних бойових дій до Львова. За словами мера міста Андрія Садового, реалізувати проєкт планують до середини липня. Сума інвестицій у будівництво – 26 млн грн.

«Це вже не модульне житло. Інший формат – як конструктор з окремих деталей, який збиратимуть та монтуватимуть на місці. У результаті отримаємо два дерев’яні будинки на півтора поверхи максимум на 120 осіб. Проєкт передбачає трохи комфортніші умови, аніж у модульних містечках. Тут будуть окремі спальні та санвузли для майбутніх мам. А от для відпочинку та приготування їжі простори будуть спільними.

Профінансувати облаштування тимчасового житла у цій локації зголосилося Товариство Червоного Хреста України. Організація профінансує цей проект, як-то кажуть, під ключ. Це не будуть просто стіни, а повністю все – від фасаду до меблів і потрібної сантехніки.

Якби знайшлися ще охочі інвестори, то такі або схожі проєкти ми готові реалізувати й у інших локаціях на території Львівської громади», - додав заступник міського голови з містобудування.

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

У Львові вже немає місць у готелях, хостелах та вільних квартир

Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

У Львові встановлюють модульні містечка, одержані з Польщі

На Львівщині будуватимуть житло для вимушено переміщених осіб: вже є 92 ділянки площею 582 га

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів