Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

13:23 24 березня 2022 р.

Фото до новини

Міський голова Львова запевняє, що вже виділені конкретні ділянки для цього спільного проекту мерії і Міністерства регіонального розвитку.

Про такі наміри розповів міський голова Львова, повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Львів до 24 лютого був тим містом, де найбільше, після Києва, будувалося житла. Тому зараз даємо чіткий меседж усім будівельним компаніям – відновлювати активні роботи, бо людям потрібне житло. Людям потрібне не лише тимчасове житло, а й житло для постійного проживання.

Також, спільно з Міністерством регіонального розвитку ми вийшли на чіткий проєкт, і сьогодні виділяємо конкретні ділянки у Львові для будівництва котеджних містечок. Це будівлі, які достатньо швидко монтуються. Ми вивчаємо пропозиції від турецьких, німецьких і українських компаній, щоб вийти на оптимальний варіант. Адже люди, які приїхали, не можуть жити в школі чи спортзалі. Їм потрібно давати можливість нормально бути в Україні.

Відзначу, що ми не можемо передбачити, доки буде війна, але поки росія є і буде нашим сусідом, вона завжди буде джерелом агресії до України. Тому ми завжди маємо бути напоготові. Ми повинні перелаштувати економіку нашої країни таким чином, щоб вона була максимально стійкою», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів