У Львові переселенці житимуть у польських модульних будиночках: дві нові локації

18:08 29 квітня 2022 р.

Фото до новини

Обидві локації розташовані у спальних районах Львова. Вони забезпечать тимчасовим житлом орієнтовно по 350 вимушено переміщених українців у кожному з містечок.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, у місті тривають завершальні роботи з облаштування модульного містечка на вул. Пулюя, а також активні роботи зі встановлення будиночків тривають у Сихівському районі. Це дозволить забезпечити тимчасовим житлом орієнтовно по 350 вимушено переміщених українців у кожному з містечок.

«Обидві локації, можна сказати, у спальних районах Львова. Обидві – дадуть орієнтовно по 350 місць для людей, що переїхали до нашого міста із зон бойових дій. Усі модульні будиночки, нагадаю, безкоштовно надав уряд Польщі. Львів, звісно, забезпечує комунікаціями (вода, світло, газ), організацією побуту, а також і надалі контролватиме, щоб такі містечка мали все потрібне для якісного життя – від прибирання території до гарантування безпеки», - розповів Любомир Зубач.

Також довкола містечок тривають активні роботи з облаштування благоустрою.

«На завершенні роботи на вулиці Пулюя. Там 120 будинків для тимчасового проживання вже встановлено. Меблі змонтовано. Тривають активні роботи з благоустрою – райадміністрація вже асфальтує доріжки. Також вирішуємо питання зі встановленням лавочок, розміщенням смітників, забезпеченням постіллю тощо. Прогнозуємо, що вже наступного тижня управління соцзахисту поселятиме у містечку людей.

На тиждень більше часу потрібно, щоб закінчити всі роботи з облаштування містечка на Сихові. Але скажу відверто, це моя улюблена локація – з одного боку, вся потрібна інфраструктура, від ЦНАПу до магазинів, з іншого – парк для прогулянок. Тихо, але до цивілізації близько. До того ж це модульне містечко навіть матиме свій дитячий майданчик», - додав заступник міського голови з містобудування.

Нагадаємо, що перше модульне містечко облаштували раніше на вул. У. Самчука. Воно розташоване на території Стрийського парку і складається зі 88 будиночків, де вже проживають люди.

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

У Львові вже немає місць у готелях, хостелах та вільних квартир

Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

У Львові встановлюють модульні містечка, одержані з Польщі

На Львівщині будуватимуть житло для вимушено переміщених осіб: вже є 92 ділянки площею 582 га

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів