Львівський осередок Товариства Червоного Хреста відправив на Луганщину вантаж на 240 тисяч гривень

14:30 26 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі облдержадміністрації повідомили також «Щоденному Львову», що обласна організація Товариства Червоного Хреста України постачає надала з початку року допомогу медикаментами для лікування поранених бійців на суму 93 тисячі гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

«Щомісяця Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України постачає ліки Західному регіональному військовому медичному центру. З початку 2015 року надано допомоги медикаментами для лікування постраждалих у зоні АТО на загальну суму 93 тисячі гривень.

Також силами волонтерів-перукарів Червоного Хреста двічіна тиждень проводиться акція, де одужуючим учасникам АТО роблять стрижки та зачіски. На цей час у військовому медичному центрі знаходиться на лікуванні 600 осіб, з них 140 – після повернення з зони АТО.

Надають у Червоному Хресті й гуманітарну допомогу. Нещодавно на Луганщину було відправлено вантаж на загальну суму 240 тисяч гривень. Серед найнеобхіднішого були медикаменти, ковдри, постіль, посуд, а також 650 фільтрів для очищення води.

У межах Всеукраїнського благодійного місячника Червоного Хреста, який проходитиме у квітні, до Великодня готується благодійна акція «Подаруймо свято воїнам». Під час акції, 600 осіб які перебувають у Західному регіональному військовому медичному центрі отримають освячені Паски. Посвячення відбуватиметься у каплиці Центру а патронажні медичні сестри Червоного Хреста особисто передадуть їх кожному одужуючому воїнові».

dailylviv.com

До теми

15:37 21 травня 2022 р.

Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Рубрика: Медицина

14:37 19 травня 2022 р.

Зі Львова сьогодні евакуювали в Німеччину найбільше поранених від початку війни (відео)

Сьогодні зранку на лікування за кордон вирушили ще 50 українців з різними важкими пораненнями внаслідок війни. І це найбільша від початку війни евакуація українських пацієнтів за кордон.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу