У Львові зібрали перші 2 млн євро на будівництво реабілітаційного центру: хто дав гроші

18:34 10 червня 2022 р.

На Форумі донорів щодо будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові вдалось зібрати 2,1 млн євро.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. 

Підтримати проєкт у перший день зголосились компанії «АТБ, «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. Також раніше пожертви перерахував народ Тайваню.

«Щоб збудувати цей центр, нам потрібна дуже велика любов. І ті пожертви, які ми вже маємо фактично на старті проекту, – це велике свідчення тієї любові і віри в нашу країну та в наших незламних людей.

Дякую тим, хто вже долучились. Ви робите велику справу і стаєте прикладом для інших підтримати цю важливу ініціативу», - сказав мер Львова Андрій Садовий.

Реабілітаційний центр, який щороку допомагатиме 50 тисячам поранених українців, будуватимуть у Львові за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства у справах ветеранів України, Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради. Тут надаватимуть послуги із фізичної та психологічної реабілітації. Окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. 

У Центрі не лише встановлюватимуть постраждалим від війни українцям протези, а й виготовлятимуть їх. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів. 

Презентував проєкт Національного центру реабілітації України на Форумі донорів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Для збору коштів на будівництво Національного реабілітаційного центру у Першому медоб’єднанні Львова відкрито окремий благодійний рахунок. Найближчим часом буде сформована наглядова рада цього проєкту. 

Що важливо, аудит проекту здійснюватиме один із лідерів аудиторських та консалтингових послуг України, член глобальної мережі «Baker Tilly International», що входить до ТОП 10 найбільших мереж бухгалтерських та консалтингових компаній світу, компанія «Baker Tilly» в Україні.

На Львівщині медзаклади отримали 5 мобільних рентгенів і 60 ультразвукових апаратів

У Львові сімейні лікарі з отоскопами правильніше скеровуватимуть пацієнтів у Центр слуху

До Львова перебазували філію Центру дитячої кардіології і кардіохірургії Києва

20 медиків-психологів працюють на залізничному вокзалі Львова: потрібні ще

Лікарі зробили унікальну операцію: дістали кулю з серця бійця, не зупиняючи його

У львівський госпіталь прибули 82 поранених та травмованих з різних областей та військових частин

Польовий госпіталь у Львові може розмістити 60 людей і працюватиме цілодобово

 

dailylviv.com

До теми

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу