У львівський госпіталь прибули 82 поранених та травмованих з різних областей та військових частин

13:41 1 березня 2022 р.

Фото до новини

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, або ж, як його звикли називати госпіталь на вул. Личаківській, повністю забезпечений усім необхідним для надання медичної допомоги пораненим. Жителів області просять поки не організовувати додатковий збір. Про це повідомив начальник центру Володимир Книгицький.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«Наш центр надає медичну допомогу не лише в області. Ми охоплюємо весь західний регіон, тобто і Волинь, і Рівне, і Тернопіль тощо. Вся система комунікації між цими закладами добре налагоджена. Також ми комунікуємо з Львівською ОВА, обмінюємось потребами», - розповів пан Книгицький.

Зараз військовий госпіталь посилено працює з регіонами, які найбільше постраждали від ворожих дій окупантів – Одеса, Київ та Харків. До слова, кількість поранених, які надходять у центр не значна, як заявив начальник.

«Учора прибули 82 поранених та травмованих. Це пацієнти з різних областей України та різних військових частин. Зараз усіх обстежили. Важких пацієнтів, на щастя, нема. У всіх позитивна динаміка одужання. Звичайно, нашим фахівцям довелось проводити хірургічні втручання. Найпоширеніші діагнози пацієнтів пов’язані з травмами кінцівок, черепно-мозковими травмами, контузіями. Якщо пацієнти не потребують стаціонарного лікування, то ми скеровуємо їх до Трускавця. Там, у військовому санаторії працює госпіталь для поранених, які потребують курс відновлення та реабілітації. Зараз не 2014 рік, працівники вже навчені, необхідні засоби медичні є», - наголосив Володимир Книгицький.

За словами начальника, центр станом на зараз забезпечений повністю усім. Допомагають волонтери, громадські організації, та й узагалі весь світ.

«Нам зараз необхідний спокій у цьому питанні. Не сійте паніку. У разі необхідності тих чи інших засобів, ми повідомлятимемо», - підсумував начальник госпіталю.

У Львові вже сформували 30 сотень добровольчих формувань тергромади

У Чернігівську область зайшла білоруська армія

Окупанти маскуються під українські війська: як розпізнати ворога

Російських окупантів очікує Харківський трибунал, - міністр оборони

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів