Окупанти маскуються під українські війська: як розпізнати ворога

11:15 1 березня 2022 р.

Фото до новини

В Україні триває війна проти російських окупантів. Ворог намагається посіяти паніку та хаос серед населення. Він активно використовує пропаганду в соцмережах, видає себе за українського військовослужбовця та завдає нищівних ударів на інфраструктурі та мирному населенню. Усе заради того, щоб замаскувати свої злочини та підірвати авторитет до наших захисників.

Наприклад, щоб ввести в оману агресор використовує використовує державну символіку України. Українські прапори вивішують на колонах російської військової техніки. Такі випадки трапились у населені пункти: Перемога, Нова Басань Київської області, на автодорозі Красностав – Ніжин Чернігівської області.

Крім того, зафіксовані випадки, коли противник вивішує білий прапор на своїй техніці нібито для того, щоб здатись. Проте після наближення до українських позицій ворог починає відкривати вогонь на ураження.

«Такі дії противника є черговим підлим порушенням норм Міжнародного гуманітарного права», - заявив Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

Підрозділи найбільш боєздатних з’єднань ЗС Білорусі розпочали переміщення до держкордону України на волинському напрямку

Прокурор у Гаазі кваліфікує дії Росії як воєнні злочини і злочини проти людства

Російських окупантів очікує Харківський трибунал, - міністр оборони

У Чернігівську область зайшла білоруська армія

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів