Десантники підняли над львівською Ратушею Державний Прапор України

18:00 3 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1047


Фото: mil.gov.ua

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виконали почесну місію підняття Державного Прапора України над вежею львівської Ратуші.

Про це повідомили в середу в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «3 квітня у Львівському гарнізоні відбулися урочисті заходи з нагоди 29-ї річниці підняття Національного Прапора над Львівською міською радою. Участь взяли представники міської влади, депутатського корпусу першого та сьомого скликань, військовослужбовці, члени молодіжних організацій та громади Львова».

«Історичні коріння цієї події – визначальні для української державності. Адже львів’яни першими у новітній історії боротьби за незалежність демонстративно утвердили над містом синьо-жовтий стяг замість радянської символіки», – поінформували також у військовому відомстві.

«Це відбулось 29 років тому. Рішення підняти синьо-жовтий прапор на будівлі міської Ратуші було хоч і не одноголосно, та все ж прийнято 3 квітня 1990 року на сесії Львівської міської ради депутатами першого демократичного скликання під головуванням Богдана Котика. Прапор, який підняли тоді над Ратушею, мав величину три на шість метрів», – поінформували також у міністерстві оборони України,

«Серед тих, кому сьогодні було доручено почесну місію підняття Державного прапору України над вежею львівської Ратуші, були десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України – майор Сергій Кукурудза та старший лейтенант Галина Петраківська. Зі слів військовослужбовців, вони надзвичайно пишаються тим, що громада міста, шануючи заслуги львівських десантників у боротьбі із ворогами України, надала їм почесне право підняти найголовніший символ держави у небо над Львовом», – повідомили також у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

На Львівщині зупинили розгерметизовану автоцистерну

На Львівщині розпочався польовий вишкіл капеланів

31 львівський випускник склав ЗНО на 200 балів

Національний банк зміцнив гривню на вісім копійок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу