Десантники підняли над львівською Ратушею Державний Прапор України

18:00 3 квітня 2019 р.

  • 0
  • 870


Фото: mil.gov.ua

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виконали почесну місію підняття Державного Прапора України над вежею львівської Ратуші.

Про це повідомили в середу в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «3 квітня у Львівському гарнізоні відбулися урочисті заходи з нагоди 29-ї річниці підняття Національного Прапора над Львівською міською радою. Участь взяли представники міської влади, депутатського корпусу першого та сьомого скликань, військовослужбовці, члени молодіжних організацій та громади Львова».

«Історичні коріння цієї події – визначальні для української державності. Адже львів’яни першими у новітній історії боротьби за незалежність демонстративно утвердили над містом синьо-жовтий стяг замість радянської символіки», – поінформували також у військовому відомстві.

«Це відбулось 29 років тому. Рішення підняти синьо-жовтий прапор на будівлі міської Ратуші було хоч і не одноголосно, та все ж прийнято 3 квітня 1990 року на сесії Львівської міської ради депутатами першого демократичного скликання під головуванням Богдана Котика. Прапор, який підняли тоді над Ратушею, мав величину три на шість метрів», – поінформували також у міністерстві оборони України,

«Серед тих, кому сьогодні було доручено почесну місію підняття Державного прапору України над вежею львівської Ратуші, були десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України – майор Сергій Кукурудза та старший лейтенант Галина Петраківська. Зі слів військовослужбовців, вони надзвичайно пишаються тим, що громада міста, шануючи заслуги львівських десантників у боротьбі із ворогами України, надала їм почесне право підняти найголовніший символ держави у небо над Львовом», – повідомили також у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 16 квітня 2019 р.

У Львові попрощалися з діячкою ОУН Марією Дужою

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 16 квітня, провели в останню путь діячку Організації українських націоналістів Марію Макогон-Дужу.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 708

Останні новини

Зіткнення автобуса й легковика в центрі Львова зупинило трамваї

Завідувач кафедрою Львівського ДУВС врятував жінку

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення автомобілів троє людей

У римо-католицьких храмах Львова відбудуться Великодні Богослужіння

У Львові відкрилися всі виборчі дільниці

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУ

Рубрика: Економіка

Безкоштовна діагностика з 1 липня

Рубрика: Медицина

Міс Львів-2019: презентація учасниць

Рубрика: Культура

Безкоштовна діагностика з 1 липня?

Рубрика: Медицина

Наталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук

Рубрика: Політика

Всі відео розділу