На Львівщині медзаклади отримали 5 мобільних рентгенів і 60 ультразвукових апаратів

17:04 9 червня 2022 р.

Сьогодні, 9 червня, на Львівщині відбулася передача ультразвукових та рентгенографічних систем для закладів охорони здоров'я області. Усі апарати безоплатно надала компанія «Philips» у вигляді гуманітарної допомоги.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Загалом компанія «Philips» передала 5 мобільних рентгенографічних систем і 60 ультразвукових апаратів, з яких 15 УЗД апаратів передали для благодійного фонду Сергія Притули та ще 7 апаратів – департаменту охорони здоров’я Сумської обласної військової адміністрації. Решту 38 апаратів розподілити по закладах охорони здоров'я області.

«У цей непростий час війни усі медики роблять надзвичайно велику справу – допомагають як на фронті, так і в тилу. Ваша робота та ваш вклад є неоціненним. Наскільки пересічні громадяни будуть задоволені роботою лікаря та укомплектуванням лікарень, таким буде їхній рівень задоволення владою та власною державою. Лише таким чином громадяни розумітимуть, що в їхній країні їх чекають, люблять та бережуть», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис розповів, що компанія «Philips» швидко вийшла на контакт щодо гуманітарної підтримки регіону.

«На наш запит у максимально короткий термін це все обладнання підготували та передали на Львівщину. Опісля передачі та встановлення обладнання у лікарнях області співробітники компанії проведуть навчання для працівників лікарень, щоб допомогти їм швидше опанувати усі ці апарати», – пояснив директор департаменту Орест Чемерис.

Мобільні рентгенографічні системи «Philips» забезпечують, як повідомляє виробник, чудовий робочий процес, блискучу якість зображення та повну ефективність цифрової рентгенографії, а також безпечну та гнучку мобільну рентгенівську систему. Апарати, які передали для потреб Львівщини, розподілили по районах області.

Рятувальникам Львівщини подарували німецьку 30-ти метрову пожежну автодрабину

Львівщина отримала карети швидкої допомоги від Литовського сейму

З Ватикану до Львова: Папа Римський подарував автомобіль швидкої допомоги дитячій лікарні

18 автомобілів швидкої допомоги, подаровані Данією, львів'яни укомплектували та відправили до Харкова

 

dailylviv.com

До теми

19:38 8 серпня 2022 р.

Захворювання на Covid-19 на Львівщині зростає: виявили старий штам Омікрону

З Центру громадського здоров’я МОЗ на Львівщину надійшли результати 30 зразків тестів на Covid-19, у яких підозрювали наявність нового штаму Омікрон ВА.05, що зараз активно поширюється у Європі.

Рубрика: Медицина

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу