До обіду світла не було у 25 населених пунктах Львівщини

19:12 6 серпня 2021 р.

Фото до новини

А у 13 - частково.

ПрАТ "Львівобленерго" пояснило ситуацію з електропостачанням так, пише Dailylviv.com: "Енергетики вже вдруге за цей тиждень ліквідовують наслідки негоди. Сьогодні  потужні грози та шквали  спричинили відключення в електромережах Львівської області.

Станом на 12:00 внаслідок негоди знеструмлені 5 ліній електропередачі повністю і 7 частково, 25 населених пунктів повністю та 13 частково у Східному РЕМ (Золочівська, Бродівська частини), Західному РЕМ (Жовківська, Мостиська частини), Північному РЕМ (Кам’янка-Бузька, Радехівська частини), Центральному РЕМ (Перемишлянська частина), Карпатському РЕМ (Старосамбірська частина), ЛМЕМ (Галицький та Франківський райони).

Негоду ліквідовують 15 бригад у складі 49 працівників ПрАТ “Львівобленерго”, задіяли 22 одиниці техніки.

Ми вкотре нагадуємо  про правила безпеки, якщо негода пошкодила електромережі

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно!

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Нагадуємо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Ви також можете повідомити про пошкодження електромереж тут:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго» 

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла?».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів