Ситуація з мережами Львівобленерго - катастрофічна. Мерія просить ВР втрутитись

12:16 8 липня 2021 р.

Львівська міська рада буде просити Верховну Раду України втрутитись та сприяти врегулюванню питання модернізації мереж ПАТ «Львівобленерго», оскільки після останніх негод у місті є багато скарг мешканців на невчасну ліквідацію наслідків пошкоджень на мережах, які обслуговує «Львівобленерго».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише  Dailylviv.

«Ми кожну апаратну нараду починаємо з питань Обленерго, бо ситуація з мережами катастрофічна. Ми у свої мережі кошти інвестуємо, а до Обленерго є багато питань. Треба апелювати до Верховної Ради, аби вони ці питання виносили на загальнодержавний рівень», - прокоментував мер міста Андрій Садовий.

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, після останньої негоди, яка відбулася 31 червня, на «Гарячу лінію міста» надійшло 1272 звернень, щодо пошкоджень електричних мереж «Львівобленерго» та відсутність електроживлення у помешканнях. Станом на 7 липня 505 звернень не закриті, а понад 258 – протерміновані.


dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу