Львівобленерго припиняє електропостачання без попередження, порушуючи вимоги НКРЕКП

11:51 23 лютого 2021 р.

ПАТ "Львівобленерго" зобов'язане розміщувати на власному офіційному вебсайті інформацію щодо планових перерв в електропостачанні не пізніше, ніж за 10 діб до початку перерви.

Сьогодні вранці працівники офісів і мешканці будинків на проспекті Шевченка і вулиці Князя Романа у Львові довідалися про так зване планове вимкнення електроенергії ПрАТ «Львівобленерго» - до 17.00. Про це стало відомо лише після дзвінків до оператора системи розподілу електроенергії. Так зване "планове" - бо попередження про це вимкнення ніде раніше не було. Ані на сайті "Львівобленерго", ані на сайті Гарячої лінії міста 1580, зауважує Dailylviv

Нагадаємо, що Оператор системи розподілу електроенергії (ОСР), зокрема ПАТ "Львівобленерго", повинен розміщувати на власному офіційному вебсайті інформацію щодо планових перерв в електропостачанні із зазначенням населених пунктів та вулиць, та/або об’єктів, які будуть відключені, причин перерви, дати та часу початку перерви (з точністю до години) та її орієнтовної тривалості. Інформація має бути на вебсайті ОСР (із зазначенням часу та дати її розміщення) та надіслана ОСР органам місцевого самоврядування, на території яких заплановані перерви в електропостачанні, розміщена не пізніше, ніж за 10 діб до початку перерви.

Натомість пошук планових відключень "Львівобленерго" перекладає на споживачів, не розповідаючи куди й чому щезає струм.

Пропонуємо принагідно також переглянути список всіх робіт у Львові 23 лютого, які позбавляють мешканців тих чи інших послуг, - на сайті Гарячої лінії міста. Сьогодні їх майже два десятки. 

Обленерго платитимуть споживачам компенсації за тривалі і часті перебої з енергопостачанням

Якщо на електролічильнику інша напруга, ніж 198-242 В, подавайте скаргу, щоб платити на 25% менше

До теми

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу