Львівобленерго припиняє електропостачання без попередження, порушуючи вимоги НКРЕКП

11:51 23 лютого 2021 р.

Фото до новини

ПАТ "Львівобленерго" зобов'язане розміщувати на власному офіційному вебсайті інформацію щодо планових перерв в електропостачанні не пізніше, ніж за 10 діб до початку перерви.

Сьогодні вранці працівники офісів і мешканці будинків на проспекті Шевченка і вулиці Князя Романа у Львові довідалися про так зване планове вимкнення електроенергії ПрАТ «Львівобленерго» - до 17.00. Про це стало відомо лише після дзвінків до оператора системи розподілу електроенергії. Так зване "планове" - бо попередження про це вимкнення ніде раніше не було. Ані на сайті "Львівобленерго", ані на сайті Гарячої лінії міста 1580, зауважує Dailylviv

Нагадаємо, що Оператор системи розподілу електроенергії (ОСР), зокрема ПАТ "Львівобленерго", повинен розміщувати на власному офіційному вебсайті інформацію щодо планових перерв в електропостачанні із зазначенням населених пунктів та вулиць, та/або об’єктів, які будуть відключені, причин перерви, дати та часу початку перерви (з точністю до години) та її орієнтовної тривалості. Інформація має бути на вебсайті ОСР (із зазначенням часу та дати її розміщення) та надіслана ОСР органам місцевого самоврядування, на території яких заплановані перерви в електропостачанні, розміщена не пізніше, ніж за 10 діб до початку перерви.

Натомість пошук планових відключень "Львівобленерго" перекладає на споживачів, не розповідаючи куди й чому щезає струм.

Пропонуємо принагідно також переглянути список всіх робіт у Львові 23 лютого, які позбавляють мешканців тих чи інших послуг, - на сайті Гарячої лінії міста. Сьогодні їх майже два десятки. 

Обленерго платитимуть споживачам компенсації за тривалі і часті перебої з енергопостачанням

Якщо на електролічильнику інша напруга, ніж 198-242 В, подавайте скаргу, щоб платити на 25% менше

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів