Черги на польсько-українському кордоні: скільки стоять

15:52 15 жовтня 2022 р.

Фото до новини

На польсько-українському кордоні в межах Люблінського воєводства спостерігаються черги. У пункті пропуску в Гребенному середній час очікування на виїзд з Польщі становить 20 годин. Черг немає на пунктах пропуску в Зосині та Долгобичеві.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Темпи пропуску вантажівок на польсько-білоруському пункті пропуску в Корощині нормалізуються, — повідомляє Палата податкової адміністрації в Любліні. Затримки відбувались через те, що білоруська сторона проводить детальний огляд транспортних засобів.

«Наразі ситуація покращилася», — сказав прессекретар Палати податкової адміністрації в Любліні Міхал Деруш. «Упродовж кількадесяти годин ми спостерігали за зниженням кількості автомобілів, що їх пропускала білоруська сторона. Ситуація повертається в норму. Якщо йдеться про пункт пропуску в Корощині, то на виїзд з Польщі очікує біля 700 вантажівок, а це приблизно 20 годин очікування. Впродовж нічної зміни з території пункту пропуску виїхало 302 вантажні автомобілі, тобто ця кількість поволі зростає. Ситуація поволі повертається в норму», — додав Міхал Деруш.        

Станом на 15 жовтня, на в’їзд до Польщі з Білорусі через пункт пропуску в Корощині очікують 250 вантажівок, орієнтовний час очікування на в’їзд до Польщі — 11 годин.

У пунктах пропуску на польсько-українському кордону на території Люблінського воєводства також зафіксовано черги. У Дорогуську на виїзд з Польщі в Україну чекають 600 вантажівок, а водії чекають у черзі до терміналу 19 годин. З іншого боку кордону зареєстровано 220 вантажівок, які чекають на оформлення впродовж 9 годин.

На польському боці в пункті пропуску в Гребенному перед в’їздом до самого пункту пропуску зареєстровано 330 транспортних засобів, середній час очікування на виїзд становить 20 годин. На українській стороні кордону постійно здійснюється пропуск транспортних засобів. На прикордонних переходах у Зосині та Долгобичеві черг немає.

Пункт пропуску Мальховичі - Нижанковичі готують до роботи в особливому режимі

Збільшено кількість смуг з 4-х до 10-ти: відкрито рух в оновленому пункті пропуску Краківець - Корчова

Удвічі більше вантажівок: на ПП Краківець-Корчова збільшують пропускну спроможність

Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, - начальник ЛОВА

Один із західних пунктів пропуску на кордоні обслуговуватиме лише бензовози

На ПП Краківець-Корчова створили новий автобусний термінал

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини