Біля Гранд Готелю експорнозірку вдарили ногою по сідницях-імплантах

12:30 5 листопада 2022 р.

Фото до новини

На учасницю 11-го сезону шоу "Холостяк", колишню порноакторку Анастасію Распутіну (яка більше відома, як Адель Асанті), напали в центрі Львова.

Про це дівчина розповіла ТСН.ua, пише Dailylviv.com.

За її словами, невідомий чоловік спочатку причепився до неї посеред вулиці, обізвавши її нецензурним словом. Дівчина відповіла йому російською, що зараз викличе поліцію. Чоловіку не сподобалося, що Анастасія говорила російською мовою. Він знову її обізвав і вдарив ногою по сідницях.

"Я йшла центром, він йшов мені назустріч, загородив дорогу і говорить: "Ти куди йдеш, сучко?" Я йому відповідаю: "Мужчина, як ви зі мною розмовляєте? Я зараз викличу поліцію". А він говорить мені у відповідь: "А-а, так ти - російськомовна тварюка" й типу там: Вчи українську мову". І вдарив мене", - розповіла Распутіна.

В Instagram Адель опублікувала відео, на якому вона заплакана зізнається, що у неї тепер болить п'ята точка, і вона дуже через це переживає. Адже три місяці тому дівчина зробила глютеопластику – збільшила собі сідниці імплантами.

"У мене дуже сильно болить лівий бік, там, де у мене імплант. Я справді хвилююся, що там може щось порушитися, тому що удар був сильний. Скажіть, за що? За те, що я створила свій благодійний фонд, що я роблю збір коштів, допомагаю ЗСУ? Ось це мені подяка? Я просто не розумію, чому?" - сказала Анастасія на відео.

Більшості українців не сподобалось, як Анастасія почала обвинувачувати жителів Львова за нібито нетерпимість до російськомовних. У коментарях користувачі відписали, що в кожному місті є неврівноважені люди, тому звинувачувати львів'ян через якогось неадеквата дуже нерозумно.

Двічі на рік відомий пластичний хірург з Німеччини безкоштовно оперує дітей у Львові

Пластична хірургія: напрямки та особливості

Збереження молодості та краси з центром естетичної медицини IDERMIC

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини