Міжнародний велосипедний шлях R-60: 160 км територією України і 187 км - Польщі

20:51 26 серпня 2021 р.

Фото до новини

На Львівщині реалізують міжнародний проєкт «Ровелове Розточчя», в межах якого триває будівництво та облаштування еколого-просвітницького візит-центру, а також ознакування міжнародного велосипедного шляху R-60

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com. Гостей і жителів Львівщини запрошують пройти еколого-пізнавальним маршрутом Головного Європейського вододілу у Яворівському національному парку, де можна побачити:

мальовничий «хребет», де річки регіону Розточчя розпочинають свій шлях та несуть свої води в басейни Чорного і Балтійського морів;

поселення притаманні цьому регіону за схемою: двір – дворище – урочище – присілок – село – громада, яка походить від давньоруської дворищевої системи сільських поселень;

урочище Мочари в межах, якого розташований відпочинковий осередок «Оселя Розточчя», де на пагорбах випасаються коні, нащадки диких коней тарпанів.

Територія розташована на стику трьох флористичних областей – Карпат, Полісся та Поділля. Також тут діє проєкт «В гостях у пасічника», де можна почастуватися продуктами бджільництва.

Яворівський національний природний парк – створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних лісостепових ландшафтів та інших природних комплексів в районі Головного європейського вододілу.

Нагадаємо, у парку зараз реалізують міжнародний проєкт «Ровелове Розточчя», в межах якого триває  будівництво та облаштування еколого-просвітницького візит-центру, а також ознакування міжнародного велосипедного шляху R-60, що веде до кордону з Польщею на митних перетинах Рава-Руська та Гребенне. Загальна протяжність шляху 160 км по території Львівської області і 187 км по території польського прикордоння.

Візит-центр створюють з метою проведення еколого-просвітницьких акцій та збільшення туристичних потоків на Яворівщину. Він складатиметься з двох частин:

хостел для велотуристів;

конференц-зал для проведення різноманітних заходів та зустрічей на природоохоронну тематику.

Підробив документи: інженера технагляду проєкту Ровелове Розточчя взяли під домашній арешт

У Львові розкрадали грантові гроші ЄС. Перевіряють Єврорегіон Карпати-Україна

245 тис грн за одноденний форум заплатить "Єврорегіон Карпати-Україна" своїй людині.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини