ФК Рух у Маріуполі зупинив семиматчеву безвиграшну серію виїзних поєдинків в УПЛ

23:36 1 жовтня 2021 р.

«Жовто-чорні» завдяки голам Таллеса і Климчука здобули першу виїзну перемогу в сезоні.

Наставник команди з Маріуполя Остап Маркевич (син Мирона Маркевича) після матчу сказав, що 8-9 гравців його команди невідовзі гратимуть за національні збірні. Тим цінніша перемога львів'ян у виїзному матчі в Маріуполі.

Пресслужба ФК "Рух", пише Dailylviv.com, прокоментувала хід поєдинку у Маріуполі так: "Вперед львів'яни вийшли в середині першого тайму. Кудрик невдало зреагував на постріл Климчука, відбивши м'яча перед собою, чим миттєво скористався Таллес. 1:0 – дебютний гол бразильця за «Рух». До перерви «рухівці» збільшили свою перевагу до двох голів. Карасюк відібрав м'яча в центрі поля, а Климчук блискавкою промчався флангом і, не відчувши спротиву від захисників, вразив ворота «Маріуполя» – 2:0!

До завершення матчу господарі так і не створили реальної загрози воротам Паньківа. А от «Рух» міг забивати ще. Вбивчий момент в середині другого тайму був у Борячука. Андрій замикав флангову передачу Климчука, але не влучив у площину. До кінця зустрічі рахунок на табло не змінився - 2:0 на користь «жовто-чорних». Цією перемогою підопічні Леоніда Кучука перервали свою семиматчеву безвиграшну серію виїзних поєдинків в УПЛ".

Чемпіонат України. Vbet ліга. 10 тур. «Маріуполь» - «Рух» (Львів) 0:2 (0:2).

1 жовтня 2021 року. Маріуполь, ст. ім. В. Бойка.

Голи: Таллес, 25, Климчук, 37.

Попередження: Климчук, 3, Стаменковіч, 46.

«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Стаменковіч, Мартинюк, Сич, Карасюк (Кухарук, 75), Климчук, Федорчук, Таллес (Притула, 64), Руніч (Бойчук, 65), Кондраков (Борячук, 59).

Винагорода за щеплення: ФК Рух роздаватиме флаєри на матчі тим, хто двічі вакцинується

Рух у Миколаєві придбав квиток в 1/8 фіналу змагання за кубок України

Рух перервав шестиматчеву безпрограшну серію у рідних стінах

Руху зі Львова не дозволять грати свої домашні матчі на стадіоні в Києві: він - не Шахтар з Донецька