Винагорода за щеплення: ФК Рух роздаватиме флаєри на матчі тим, хто двічі вакцинується

13:45 9 вересня 2021 р.

Фото до новини

На Львівщині триває вакцинальна кампанія. Мешканці області мають можливість вакцинуватись як самостійно в Центрах вакцинації, так і організованими колективами на місцях праці. Організовано вакцинують медиків, вчителів та інші категорії населення.

Про це, як інформує пресслужба ЛОДА, сьогодні йшлося в межах брифінгу, пише Dailylviv.com.

Як розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький, в області вже провакцинували 64% медичних працівників.

Вакцинують і педагогів: з них 41% отримали першу дозу вакцини та понад 30% завершили повний курс вакцинації. Проте, як зазначив очільник області, в період наростання захворювання, яке відбувається сьогодні, цього недостатньо.

«Закликаємо всіх керівників ОТГ, навчальних закладів та вчителів справді відповідально поставитись до вакцинації і дати змогу дітям відвідувати школу, батькам ходити  на роботу, а економіці розвиватись. Відповідно до постанови Кабміну, якщо 70% вчителів не будуть вакциновані, прийдеться перевести школи на онлайн навчання, якщо ж не буде вакциновуватись населення, а зростатиме захворюваність  – обмежуватимуть роботу закладів, проведення заходів тощо», - наголосив Максим Козицький.

Для успішної вакцинації сьогодні Львівщина має все необхідне.

«Важливо розуміти, що єдиний шанс уникнути піків захворюваності на ковід – це вакцинація. Якщо ми не провакцинуємо населення, то, на жаль, знову спустимось до жовтої епідеміологічної зони, зайдемо у новий локдаун. Сьогодні провакцинуватись може кожен. В області є достатня кількість вакцин різних виробників, ми забезпечили роботу 26 центрів вакцинації, понад сотня пересувних мобільних бригад працюють із населенням. Ми закликаємо кожного мешканця області вакцинуватись.  На ділі, а не на словах, показати, що ми справді відповідальна європейська держава», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Не на словах, а на ділі, свою соціальну відповідальність сьогодні демонструє бізнес. Так, футбольний клуб «Рух» в межах спільної акції з Львівською ОДА нещодавно провакцинував весь технічний персонал, тренерів і їх родини.

Генеральний директор клубу Ігор Дедишин розповів, що в такий спосіб власним прикладом  хочуть показати правильний шлях у боротьбі із пандемією.

«Ми позиціонуємо себе як соціально активний, соціально відповідальний клуб, максимально близький до людей та громади. Завжди радо підтримуємо ініціативи, пов’язані із соціальною діяльністю. Ми хочемо своїм прикладом показати, що вакцинація - це правильний шлях у боротьбі з пандемією і стати прикладом для інших»,- зазначив він.

Також вакцинація – це можливість для клубу проводити домашні матчі за участю глядачів, адже минулого сезону через пандемію клубу вдалось провести лише пів десятка таких матчів.

Вакцинацію працівників клуб продовжить. На черзі - команди, професійні футболісти. А для своїх шанувальників ФК «Рух» організував приємний бонус: мешканці, які двічі вакцинуються, зможуть отримати флаєри для відвідування матчів клубу.

«Дякую соціально відповідальному бізнесу за активну позицію у питанні вакцинації. Закликаю інші компанії взяти приклад і показати, що спільними зусиллями ми можемо подолати пандемію. А єдиний шлях це зробити, це вакцинація», - підсумував Максим Козицький.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів