Селекціонери львівського Руху шукають талановитих юних футболістів на всій західній Україні: почали з Радехова і Самбора

23:06 6 вересня 2021 р.

Взяти участь другому заході проекту на стадіон імені Лева Броварського у Самборі завітало більше трьохсот дітей різних вікових категорій.

Про це повідомила пресслужба ФК "Рух", пише Dailylviv.com.

- Це вже другий захід проекту «Рух для всіх», - розповів Олег Шпур, директор дитячо-юнацької футбольної школи ФК «Рух». - Ми задоволені результатами першого перегляду, який відбувся у Радехові кілька тижнів тому. Цього разу ми прибули у Самбір і переконались, що Львівщина має дійсно велику кількість талановитих дітей. Завдяки проекту "Рух для всіх" хочемо популяризувати футбол та надати можливість усім охочим приєднатись до Академії «Руху», адже двері нашого клубу відчинені для кожного».

Перегляд проводили 12 кваліфікованих тренерів дитячої школи «Руху». За допомогою сучасного професійного обладнання тестування відбувалося в інтерактивній формі: біг, стрибки, ведення м’яча, гра 1 в 1 та гра 4 в 4.

Після проходження тестів на дітей чекали цікаві футбольні конкурси, а переможці отримали пам’ятні шалики «Руху» та збірної України. Наостанку всі юнаки отримали подарунки від футбольного клубу «Рух» за участь у відборі – фірмові блокноти, стікери та браслети.

За результатами тестувань тренери школи «Руху» відберуть найталановитіших дітей, які будуть запрошені на перегляд в Академію «жовто-чорних». Також усі учасники отримають зворотний зв'язок від фахівців «Руху», щоб покращувати свої навички для майбутніх перемог.

Нагадаємо, що першою зупинкою проекту було місто Радехів. Виїзди у рамках проекту «Рух для всіх» будуть відбуватися і надалі по всій Західній Україні. 

Фірмі Козловського дають з бюджету 19 млн грн для ремонту стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу