Фірмі Козловського дають з бюджету 19 млн грн для ремонту стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках

15:01 9 березня 2021 р.

Фото до новини

ТОВ «Академія футболу» освоїть кошти платників податків для фактично своєї ж спортивної бази.

Винниківське комунальне підприємство «Спортінвест» підписало договір із ТОВ «Академія футболу» на капремонт футбольних полів із облаштуванням освітлення у Винниках за 19,8 млн грн. На цьому стадіоні також тренується юнацька команда футбольного клубу «Рух» Григорія Козловського, співвласника компанії-переможця тендеру.

Про це пишуть Наші гроші.Львів. 

Конкурувала з «Академією футболу» лише одна компанія – ТОВ «Галич-БК». Пропозиція компанії була на 3,6 млн грн дорожчою. Під час аукціону конкуренти не торгувались. Очікувана вартість закупівлі становила 24 млн грн, отож економія на тендері — 17,5%.

Це перша участь ТОВ «Академія футболу» у публічних закупівлях і перша перемога. Для підписання договору учасник повинен був надати документальне підтвердження виконання аналогічних робіт і наявність працівників. Фірма не вказала фактологічних даних, а лише надала довідки, що має і досвід, і працівників.

Роботи відбуватимуться на вулиці Спортовій у Винниках, де розташований стадіон імені Богдана Маркевича. Тривалий час він був домашньою ареною ФК «Рух», доки у 2019 клуб не переїхав до Львова, але на його території розташована дитяча школа клубу.

Стадіон складається із шести полів. Технічним завданням передбачено оновлення штучного покриття на чотирьох: серед яких основне поле, тренувальне та два мініполя. Також встановлять прожектори для освітлення усіх майданчиків. Згідно із договірною ціною, витрати на покриття становитимуть 13,6 млн грн, а на освітлення — 2,7 млн грн. Прибуток компанії складе 105 тис. грн.

ТОВ «Академія футболу» зареєстроване у Винниках, а його засновниками є кільканадцять компаній, бенефіціарами є депутат Львівської облради від «Європейської солідарності», президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський та його дружина Юлія Козловська.

«Академія футболу» на початку 2020 року придбала у Винниківської міськради ділянку навколо Винниківського озера за 17,5 млн грн. Зараз там триває активне будівництво і має з’явитися відпочинковий комплекс і тренувальна база для футболістів. Саму водойму спустили, а з одного боку провели рубку дерев.

Згідно із сайтом ФК «Рух», у 2020 році тут мав з’явитись готельний комплекс, а у 2021-му – 7 повнорозмірних полів, футбольний манеж на 5 тис. місць, медико-реабілітаційний центр. Там же зазначають і про майбутні зміни на стадіоні у Винниках без зазначення, чиїм коштом.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Львівські команди програють в УПЛ з однаковим рахунком: і в гостях, і вдома

Львівське футбольне дербі в УПЛ ще не має дати

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів