У парку імені І. Франка пострижуть 100 кущів: мешканців запрошують на майстер-клас

11:32 11 квітня 2022 р.

Фото до новини

Цього тижня ЛКП «Зелений Львів» спільно з міськими садівниками проведе омолоджувальну та формувальну стрижки майже 100 великих кущів у парку імені І. Франка. Усі охочі можуть долучитись до практичного майстер-класу з обрізки зелених насаджень сьогодні, 11 квітня, о 14:00.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Цього тижня працівники ЛКП «Зелений Львів» беруться за омолоджувальну та формувальну стрижки близько 100 великих кущів у найстарішому парку України - імені І. Франка.

Робота нелегка, адже деякі кущі заввишки до 5 м, не стригли їх давно. Тож вирішили поглибити знання та покращити навички працівників ЛКП і садівників Львова із фахівцем-практиком, яка все своє життя присвятила рослинам, – Оленою Кошельник. Кілька років вона плекає озеленення в Парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького, а до того більше 10 років працювала у ботанічному саду і допомагала доглядати приватні сади.

Отже, сьогодні о 14:00 матимемо практичний майстер-клас, зустріч на центральній алеї. Запрошуємо зацікавлених долучитися і подивитися, як кущі набуватимуть нового доглянутого вигляду», - поінформували в ЛКП «Зелений Львів».

У парку ім.І.Франка закінчують облаштування доріжки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів