У парку ім.І.Франка закінчують облаштування доріжки

15:06 9 квітня 2022 р.

Фото до новини

У парку ім.І.Франка завершують облаштовувати доріжку та прибирають після зими. Тут уже цвітуть перші квіти.

Про це інформує пресслужба ЛМР з посиланням на ЛКП «Зелений Львів», пише Dailylviv.com.

Зараз їхні працівники прибирають листя, яке залишилось на газонах. Листя вивозять на компостувальну станцію, де воно перетвориться на поживне добриво.

А ще в парку доробляють одну з основних доріжок, зокрема, влаштовують водовідведення. Усі роботи виконують за спонсорські кошти.

«Доводимо справи до пуття. Навіть у війну це робити треба. Активно доробляємо водовідведення однієї з основних доріжок парку Івана Франка. Саму доріжку, нагадаю, облаштовували за унікальною технологією торік. Хідник – на схилі, тому його постійно розмивало потоками води. Врешті вирішили застосувати таку техніку різання бетону, аби доріжка прослужила якомога довше», - розповів заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Як зазначала начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, доглядати та розвивати парки навіть у воєнний період є надзвичайно важливо, оскільки вони мають певний терапевтичний ефект як для містян, так і для тих людей, які пережили жахи війни і знайшли тут тимчасовий притулок.

У парку біля університету Франка сьогодні влаштували стрілянину

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів