Була не дуже добре зроблена: доріжку у парку Львова ремонтує благодійник за 4 млн грн

21:13 1 вересня 2021 р.

Ремонт однієї із найбільших доріжок у парку ім. І. Франка погодився профінансувати інвестор. Наразі у парку вже розпочались роботи із демонтажу старого покриття, а також вирішується питання водовідведення. Орієнтовна вартість робіт – 4 млн грн.

Про це повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, пише Dailylviv.com.

«Є одна діагональна доріжка, яка є другою за важливістю у парку. Вона є у критичному стані. Проблема полягає у тому, що свого часу вона була не дуже добре зроблена, відповідно, її розмивають потоки через некоректно виконане водовідведення.

Всі решта доріжки є у ліпшому стані. До прикладу, пряма алея виконана із клінкерної цегли і з нею все добре, а інші – з відсіву – теж у кращому стані. Натомість ця була у критичному стані, тому ми запланували зробити її так, щоб вона прослужила як мінімум 10-15 років. Відповідно, вона буде зроблена з бетону, зі спеціальними деформаційними швами та хорошою системою водовідведення. Ми не можемо просто там зробити відсів, бо ця доріжка є на рельєфі, а відтак там потрібне гладеньке покриття. Тому на головній алеї є клінкерна цегла, тут буде покриття з бетону, а інші доріжки згодом будуть зроблені з відсіву (їх ми вже плануватимемо на наступний рік).

Вартість цієї доріжки – близько 4 млн грн. Вона становить близько третини площі доріжок у парку. Роботи погодився профінансувати благодійник, адже у стрічках бюджету робіт у парку Франка у розрізі доріжок не передбачено.

Наразі на доріжці почались роботи з демонтажу, а також наразі вирішується питання із водовідведенням, аби там була суха дорога. Зараз там лотки для дощової води зроблені з гладенького граніту і мають нахил в бік бордюру. Було багато нарікань, що люди травмувались і діти перекидались з самокатів та велосипедів. Тому ми шукатимемо нового рішення», - зазначила Олександра Сладкова.

Відтак, ремонтні роботи на доріжці планують завершити до кінця цього року.


dailylviv.com

До теми

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

15:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині понад 300 тисяч помешкань можуть залишитись без газу: почнуть з 2630 боржників

ТОВ «Львівгаз збут» погрожує відімкнути газопостачання тим побутовим споживачам, які не оплачують за газ упродовж двох місяців і більше. Оператору ГРМ уже передали доручення на припинення газопостачання в помешканнях 2630 боржників

Рубрика: Економіка

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу