У Львові за зеленими насадженнями доглядатимуть на вантажних велосипедах

14:46 28 грудня 2021 р.

Фото до новини

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» 23 грудня замовило п’ять велосипедів вартістю 100 тис. грн у підприємиці Ангеліни Богдан. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Про це інформують Наші гроші. Львів,  пише Dailylviv.com.

Згідно із оприлюдненим договором, «Зелений Львів», яке займається доглядом зелених насаджень в місті, отримає вантажні, триколісні велосипеди моделі «Марсель», які використовуватимуть в господарських цілях.

Вигляд велосипеда. Джерело: lifejoy.ua

Вартість одного велосипеда складе 20 тис. грн. В інтернет-магазинах такі продають за 14,5-15,5 тис. грн, однак в ціну не закладено транспортування. Є пропозиції і до 19,5 тис. грн із безкоштовною доставкою чи лише за 150 грн. У договорі вказано, що Ангеліна Богдан повинна доставити велосипеди у Львів, на вул. Замарстинівську, самостійно та свій рахунок.

Такі велосипеди підходять для бізнесу, городників, житлово-комунальних служб, вказано в інтернет-магазинах. Його можна використовувати для перевезення різноманітних вантажів, важких і габаритних, оскільки у цього велосипеда міцна сталева рама вантажопідйомністю до 200 кг і посилена сталева вилка. Крім того, він розбирається навпіл для транспортування.

Про постачальника

Ангеліна Богдан із села Жабче у Житомирській області зареєструвалась підприємицею лише в серпні цього року. З того часу отримала замовлень на майже 5 млн грн, причому географія поставок охоплює майже всю Україну, а товари, які вона хоче постачати, дуже різноманітні – від дорожніх конусів до мікрокомп’ютерів Raspberry.

У поточній спрощеній закупівлі від ЛКП «Зелений Львів» взяла участь лише вона.

У Львові з 62-х кандидатів у міські садівники обрали 9

Мільйони на озеленення Львова: хто виграв тендери

Експерти з Німеччини навчать львів’ян правильно доглядати зелені насадження (відео)

Штрафи за вирубування дерев у містах зростуть удесятеро

Пережиток радянщини: у Львові спростували міф про користь побілки дерев

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів