У Львові буде мавританський газон і клумби у шести парках. Перелік

13:52 21 березня 2023 р.

Фото до новини

У Львові упорядковують клумби після зими та планують нові висадки рослин.

Як розповіла заступниця начальниці управління екології ЛМР Оксана Луцко, навесні в парках заплановано висадити клумби багаторічників та невелику кількість однорічників.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Нові клумби з’являться у шістьох міських парках: імені І. Франка, «Погулянка», «Високий Замок», «700-річчя», Замарстинівському та Скнилівському.

А на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні хочуть створити так званий «мавританський» газон. Там, на місці, де у травні відцвітуть тюльпани, планують засіяти газон із польовими квітами і травами, зокрема маками, волошками та іншими рослинами.

«Це обмежена ділянка нижче інформаційного центру, який зараз завершують. Її спеціально коситимуть наприкінці літа, щоб усі польові квіти і трави зацвіли, створивши затишний куточок українського поля.

Цю ідею управління екології вже обговорило з головним архітектором цього простору Андрієм Лесюком. Він підтримав створення такої ділянки. Втілюватиме задум у життя ЛКП «Зелений Львів», яке опікується Меморіалом», – розповіли у департаменті містобудування ЛМР.

Нагадаємо, торік у Львові висадили рекордну кількість сортових голландських тюльпанів – 125 тисяч. А також облаштували 55 нових масивів із багаторічниками.

Завтра обабіч дороги від Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні до Високого Замку посадять квітучі яблуні і груші

У центральній частині Львова висадять кліматичні дерева: де саме

У центрі Львова зрубують клени гостролисті, а каштани лікуватимуть

У Львові можна висадити іменне дерево: скільки це коштує

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів