Політика (cтор. 1142)

Фото для новини

22:47 22 листопада 2013 р.

Одного з лідерів студентського Євромайдану у Львові викликали до суду

Пізно увечері, 22 листопада, одного зі студентських лідерів акції на підтримку євроінтеграції у Львові, студента НУ «Львівська політехніка» Василя Молдована викликали до суду, де розглядається справа за позовом управління охорони історичної спадщини Львівської облдержадміністрації. Справу розглядають у Львівському окружному адміністративному суді.

Політика

Фото для новини

20:36 22 листопада 2013 р.

Київ все ще не остаточно відмовився від євроінтеграції? – ЗМІ

Джерело, близьке до Адміністрації Президента України, сказало кореспонденту московської «Независимой газеты»: «Я б не поспішав говорити, що це – крапка в процесі євроінтеграції. Це, швидше, наше останнє питання Європі: на яких умовах?».

Політика

Фото для новини

18:45 22 листопада 2013 р.

Найстаріший в Україні університет мітингував за асоціацію з ЄС (відео)

Сьогодні у Львові під стінами обласної державної адміністрації зі самого ранку протестували проти зриву євроінтеграції України студенти – переважно з ЛНУ імені Івана Франка.

Політика

Фото для новини

14:54 22 листопада 2013 р.

Львівські студенти закликають до революції

Понад дві тисячі молодих людей протестували сьогодні, 22 листопада, під стінами обласних державної адміністрації та ради, вимагаючи євроінтеграції України.

Політика

Фото для новини

13:59 22 листопада 2013 р.

Колодій вимагає в Рудяка не перешкоджати Майдану

22 листопада голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова фракції «Свобода» Андрій Холявка та голова фракції «Народний рух України» Андрій Корнат зустрілися з начальником головного управління МВС України у Львівській області генерал-лейтенантом міліції України Олександром Рудяком.

Політика

Фото для новини

13:40 22 листопада 2013 р.

Перевізники Львівщини не хочуть везти мітингувальників на Віче в Київ

Заступник голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олег Бас повідомив, що станом на вчора 15 перевізників відмовилися везти людей з Львівської області для участі у Народному Віче. Про це інформує прес-служба ЛОПО ВО "Батьківщина".

Політика