МЗС Росії «не отримувало офіційне прохання «Донецької республіки» про її приєднання до Росії»

16:40 15 травня 2014 р.


Фото: glavnoe.ua

Про це заявив у четвер директор департаменту інформації й друку міністерства закордонних справ РФ Алєксандр Лукашевич.

Як повідомляє сьогодні, 15 травня, агенція «Интерфакс», директор департаменту інформації й друку міністерства закордонних справ Російської Федерації Алєксандр Лукашевич заявив у четвер на брифінгу в Москві, що МЗС РФ не отримувало офіційного прохання злочинного угруповання «Донецька народна республіка» про її приєднання до Росії. Більш того – він також стверджує, що нічого не знає про офіційне прохання так званої «Донецької народної республіки» про приєднання до РФ – хоч 12 травня, як повідомляв «Щоденний Львів», російська інформаційна агенція «РИА «Новости» цитувала з «відозви» злочинного угруповання «Донецька народна республіка»», зачитану самопроголошеним «співголовою тимчасового уряду ДНР» Денисом Пушиліна, таке: «Ми, народ «Донецької народної республіки», за результатами референдуму, проведеного 11 травня 2014 року й грунтуючись на декларації про суверенітет «ДНР», повідомляємо, що відтепер «ДНР» є суверенною державою. Виходячи з волевиявлення народу «Донецької народної республіки» й для відновлення історичної справедливості просимо Російську Федерацію розглянути питання про входження «Донецької народної республіки» до складу Російської Федерації».

Натомість директор департаменту інформації й друку міністерства закордонних справ РФ Алєксандр Лукашевич процитував сьогодні, 15 травня, на брифінгу в Москві, недавні заяви голови МЗС РФ Сергія Лаврова, сказавши, що «мова не про те, хто кого визнає, а найголовніша задача, яка зараз стоїть, – це відвести загрозу громадянської війни в Україні». За словами Алєксандра Лукашевича, «зараз головне завдання не в якихось визнаннях та отриманні заявок, найголовніше – самоорганізувати українців і змусити Київ та регіони сісти за стіл переговорів і знайти ті форми, в яких Україна має продовжувати будувати єдину територіально цілісну державу».

Тож, як виявилося сьогодні, російські диверсанти та їхні колаборанти на Донбасі проголошували «незалежність» двох областей України від неї, щоб, за словами чиновника МЗС РФ, «змусити Київ» до того, про що повсякчас торочить Кремль, – до подрібнення нашої країни на автономії, першу з яких – кримську – Росія вже анексувала.

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу