У Великоновосілківському районі Донеччини сформували антитерерористичне народне ополчення

17:35 15 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: live.prokazan.ru

Про це повідомляє командир Добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко.

Інтернет-видання «7 Днів-Україна» розповідає сьогодні, 15 травня, в повідомленні «Великоновосілківський район Донеччини формує Самооборону для боротьби із сепаратистами»:

«Жителями Великоновосілківському районі Донецької області сформовано Народне ополчення, яке підтримує призначеного вчора нового голову райдержадміністрації та бере під контроль будівлі райради, районного відділення міліції, прокуратури. Про це повідомив командир Добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко.

«У зв’язку із захопленням влади сепаратистами ДНР у Великоновосілківському районі Донецької області, при співучасті або потуранні міліції та бездіяльності місцевої влади жителями району сформовано Народне ополчення.

Народне ополчення підтримує призначеного вчора нового голову райдержадміністрації та бере під контроль будівлі райради, районного відділення міліції, прокуратури.

Для надання допомоги Народному ополченню в район увійшли частини Добровольчого батальйону «Донбас».

Всі працівники міліції, котрі втратили право служити українському народу, будуть роззброєні і відправлені по домівках. Всі чиновники, котрі перейшли на службу ДНР і тим самим втратили легітимність, будуть відсторонені від посад.

Озброєні люди з ополчення ДНР будуть блокуватися і, в разі безпосередньої загрози життю і здоров’ю громадян, знищуватися.

Для фіксації реальної ситуації в районі мною запрошені і знаходяться тут журналісти декількох телерадіокомпаній.

До нормалізації ситуації в районі беру відповідальність за життя і здоров’я громадян України та підтримання громадського порядку на себе.

Командир добровольчого батальйону Донбас Семенченко. Слава Україні!», – написав комбат на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, раніше С.Семенченко повідомляв, що бойовики так званої ДНР за підтримки міліції та місцевих чиновників захопили владу в Великоновосілківському районі Донеччини та вивісили на райраді прапор ДНР».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів