Керівництво антитерористичної операції змусила активізувати її втрата семи десантників, – експерт (відео)

18:27 15 травня 2014 р.


Фото: texty.org.ua

Про це повідомив у четвер директор Центру військово-політичних домліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Як передає сьогодні, 15 травня, кореспондент УНІАН, директор Центру військово-політичних домліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук (на фото) повідомив у четвер на прес-конференції: «Випадок зі загибеллю наших десантників 25-ї бригади викликав не тільки дуже великий резонанс, а загалом змусила керівництво силовиків зробити певні висновки, та й вплинула на рішучість військово-політичного керівництво країни, ми бачимо за останню добу досить активні дії з блокування і нейтралізації груп терористів».

Військовий експерт переконаний, що така робота триватиме й далі. За його словами, тактика дуже проста – локалізувати й не давати можливості пересуватися по регіону і на цих локалізованих ділянках нейтралізувати терористів.

«Операція все більше набуває формату військової операції», – зазначив Дмитро Тимчук. Він також зазначив, що проблемою залишається широкомасштабна участь мирних жителів через російську пропаганду, водночас він не вірить у розповіді про численні жертви серед мирного населення.

За словами Дмитра Тимчука, він не стверджує, що таких жертв не було, але інформації відповідної він не має. Військовий експерт зазначив: «Ми спостерігаємо, що з їх боку (терористів. – УНІАН) йде інформаційна політика – вони дуже посилено приховують свої втрати і роздувають фантастичним чином втрати серед силовиків. Що стосується втрат серед мирного населення, я думаю, якби вони мали місце, то сепаратисти за підтримки російських ЗМІ роздували б цю тему з фактами, поки що ми цих фактів не бачимо».

Військовий експерт також вважає, що не можна серйозно ставитися до ультиматумів терористів. Він зазначив із цього приводу: «10 тисяч, а чому не 100? Ми не бачимо конкретної якоїсь сили, про які вони заявляють…».

Дмитро Тимчук наголосив, що не видно також скоординованих дій груп озброєних сепаратистів, пояснивши: «Про те, що ми протистоїмо підпільній озброєній армії, не йдеться, у них внутрішні перевороти відбуваються щодня, кожен з цих вождечків може заявляти все що завгодно».

Відтак військовий експерт порадив не сприймати серйозно, за його словами, «шизофренічної маячні», зазначивши, що це,радше, повинні коментувати психіатри, а не держчиновники.

Інформагенція «Укрінформ» додає ще один коментар цього ж військового експекрта на прес-конференції у четвер: «Абсолютно правильним Тимчук вважає заклик української влади до діалогу зі Сходом, проте для цього треба, щоб там були «певні єдині лідери», з якими цей діалог можна було б вести. «На даний момент таких немає», – говорить Тимчук. За його словами, навпаки, спостерігаються постійні рокіровки і протистояння місцевих лідерів сепаратистського руху між собою».


Відео: Ukraine Crisis Media Center

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу