Диверсанти влаштували на Прикарпатті вже три вибухи на міжнародному магістральному газопроводі

16:55 15 травня 2014 р.


Фото: AFP

Про це заявив сьогодні голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 15 травня, в повідомленні «На міжнародному газопроводі в Карпатах було вже три вибухи, – голова ОДА»:

«На магістральному газопроводі високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород в селі Небилів Рожнятівського району на Івано-Франківщині вже було три вибухи. Про це повідомив сьогодні голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Андрій Троценко. За його словами, всі три вибухи «йдуть за одним почерком – закладаються відповідні вибухові пристрої в землю безпосередньо під газопроводом».

Зокрема, 12 травня було виявлено витік газу на наземній ділянці переходу через річку Лімниця магістрального газопроводу високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород. Під час ліквідації цієї аварії неподалік стався вибух на іншому газопроводі, яким газ із Богородчанського підземного сховища подавався на компресорну станцію в Долині. На місці вибуху знайшли залишки вибухового пристрою, який керувався дистанційно.

А вчора прокуратура в Івано-Франківській області розпочала кримінальне провадження за фактом вибуху на міжнародному газопроводі. Попередня правова кваліфікація цього кримінального порушення – «терористичний акт». Досудове розслідування здійснює управління СБУ в області. 

За словами голови ОДА Андрія Троценка, «оцінку цьому повинні дати відповідні комісії, які зараз активно працюють, але попередні дані свідчать, що це були сплановані вибухи, які ставили за мету вивести з ладу міжнародний газопровід». Він також вважає ще одним підтвердженням, що це сплановані акти, «те, що відбуваються вони саме тоді, коли міністр енергетики їде в Брюссель проводити переговори по підписанню широкомасштабної угоди щодо постачання газу». На території Прикарпаття газопроводи взяті під посилену охорону, до цього будуть залучатися не лише правоохоронці, а й представники батальйону територіальної оборони».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу