Голова облради імітує діяльність, а її доручення голові ОДА, головам рад і громад не працюють, - ексголова (відео)

12:49 11 вересня 2021 р.

Фото до новини

Команді голови ЛОДА Максима Козицького дуже комфортно: облрада нова, а її керівництво недосвідчене, вважає голова ЛОР (2015-2020 р.р.) Олександр Ганущин.


Відео: Львівський пресклуб

Теперішнє скликання Львівської обласної ради, яке було сформоване на останніх виборах, є дуже складним і управляти такою радою мають люди з досвідом, з вагою, зі знаннями роботи в депутатському корпусі, а цього, на жаль, зараз немає.

Про це вчора, 10 вересня, в ексклюзивному інтерв’ю у Львівському пресклубі сказав голова Львівської обласної ради (2015-2020 р.р.) Олександр Ганущин, пише Dailylviv.com.

- Стосунки, які зараз мають рада і обласна адміністрація, відкотилися назад навіть не у 2014 рік, а набагато далі, можливо, в часи Януковича, - уточнив Олександр Ганущин.

За спостереженням ексголови ЛОР, обласна адміністрація за цей неповний рік дуже вирвалася вперед. Команді голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького дуже комфортно: рада нова, її керівництво недосвідчене, а це все грає на користь ОДА.

- Коли я йшов до вас на інтерв’ю, то Фейсбук мені нагадав про торішню заяву, яку підписали всі без винятку члени президії про те, що спільні інспекції треба заборонити, а людей, які генерують ці спільні інспекції, треба з тріском звільнити.

Так от, я не уявляю, як зараз керівництво обласної ради може налагодити таку комунікацію, щоб з подібних речей приймалися відповідні рішення аналогічні тому періоду. Я думаю, що таке рішення в теперішній раді було б провалено голосуванням, - згадує Олександр Ганущин.

Нагадаємо, що рік тому Львівська обласна рада ухвалила заяву щодо "спільного інспектування" українських позицій з представниками окупантів. 

"Можливі «спільні інспекції» з представниками агресора на лінії розмежування мають ознаки державної зради - таку заяву з моєї ініціативи ухвалила сьогодні президія Львівської обласної ради. Вимагаємо від Верховного Головнокомандувача України, Президента України Володимира Зеленського вжиття невідкладних заходів із недопущення «спільних інспекцій» з представниками агресора на лінії розмежування", - написав тоді на своїй сторінці у Facebook тодішній голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Він каже, що в жовтні-листопаді 2020 року йому навіть приснитися не могло, що буде запропоновано формат офіційної коаліції "ЄС" зі "слугами народу".

- Я досі вважаю, що це була політична помилка. Правда, вона дозволила Ірину Гримак обрати головою ради, але таке рішення може дуже дорого коштувати в перспективі. Львівській ОДА мегавигідна така обласна рада, яка є сьогодні, - каже Олександр Ганущин. який вступив у партію "Європейськ солідарність" влітку минулого року. Це було обов'язковою умовою походу на минулорічні вибори у партійному списку. "ЄС" минулої осені записала Олександра Ганущина під номером 10. 

- Голова обласної ради (Ірина Гримак - DL) імітує якусь діяльність, але через брак досвіду в самій раді це не працює. Доручення голові ОДА не працюють, доручення головам райрад, головам громад теж не працюють. Таке є, з цього багато людей сміються, але це не працює, - каже Олександр Ганущин.

За словами депутата, бюджетом області зараз на 120 відсотків керує обласна державна адміністрація.

- ЛОР зараз не має взагалі якихось відправних точок, які дозволяють їй впливати на бюджет. Я не маю на увазі обов’язкові виплати. Я говорю про те, що переважна більшість депутатів ставала депутатами, щоб впливати на питання, які пов’язані з регіональним розвитком. Так ось, такий вплив депутатів зараз є мінімальним, і брак досвіду призвів до таких речей, - наголосив Ганущин.

Депутати Львівської облради ставили корупціогенні позначки у бюлетенях таємного голосування за голову ради

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

У Львівській обласній раді затверджені депутатські фракції 9 партій

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів