Єврорегіон Карпати-Україна: Ганущина замінили на Гримак

23:27 11 березня 2021 р.

Сьогодні, 11 березня, під час засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» голову Львівської обласної ради Ірину Гримак одноголосно обрано головою правління АЄКУ.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

Виконавчою директоркою Асоціації переобрано Галину Литвин.

Засідання відбулося за участі представників обласних та районних рад, об’єднаних громад Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Ірина Гримак під час свого виступу закликала представників місцевих громад до плідної та конструктивної співпраці задля розвитку нашого регіону та реалізації нових цікавих проєктів.

«Сьогодні особисто від моєї роботи і вашої залежить, якими будуть наші громади у наступні 4 роки. Внаслідок децентралізації перед нами постали нові виклики та нові завдання.

Однак, завдяки ініціативності та креативності команди Асоціації, нашій наполегливій праці,  переконана, з’являтимуться нові цікаві ідеї та проєкти, які ми разом втілюватимемо в життя.

Прагнемо, щоб наша співпраця не обмежувалася лише чотирма карпатськими областями, маємо плани розширювати міжрегіональну співпрацю і з іншими областями, а також налагоджувати міжнародне співробітництво та реалізацію спільних проєктів, насамперед із ближнім зарубіжжям.

Перед нами стоїть також завдання - поборотися за фінансовий ресурс через грантові можливості та співпрацю з міжнародними донорами», - зазначила Ірина Гримак.

Дотепер головою правління Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» був ексголова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.


Довідка

АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна” створена у 2007 році та об’єднує представників органів місцевого самоврядування чотирьох карпатських областей.
Основні напрямки діяльності: сприяння розвитку транскордонної і міжрегіональної співпраці; формування та утвердження нових підходів щодо місцевого і регіонального розвитку у рамках Карпатського Єврорегіону; формування мережевих зв’язків та процедур взаємодії у рамках Карпатського Єврорегіону; популяризація культурного, історичного, туристичного та природного потенціалу української частини Карпатського Єврорегіону.

Причина корупції в Україні: кілька людей володіють величезною частиною всього

Президент нагородив двох мешканок Львівщини - орденом і званням

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу