28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

14:17 5 березня 2021 р.

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

За її словами, відповідні територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати. Загалом зареєстровано 23 кандидатів, які позмагаються за 6 депутатських мандатів.

За два депутатські мандати Глинянської міської ради позмагаються 9 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі №4 і п'ятеро у багатомандатному виборчому окрузі №7.

За два депутатські місця в Лопатинській селищній раді поборються 10 кандидатів: семеро у багатомандатному виборчому окрузі №3 і троє у багатомандатному виборчому окрузі №7.

Окрім того, 4 кандидати в депутати Козівської сільської ради зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі №6. В цьому окрузі, відповідно до постанови Козівської сільської ТВК від 30 грудня 2020 року, буде визначено два депутатські мандати.

Зоряна Павлів також навела деякі статистичні дані місцевих виборів 28 березня на Львівщині. Так, за її словами, 15 із зареєстрованих кандидатів є чоловіками – це 65%. Переважна більшість – 22 із 23-х – є самовисуванцями. Наймолодший із зареєстрованих (26-річний Володимир Пітлик) і найстарший (63-річний Володимир Федун) кандидують у Лопатинську селищну раду. Щоправда вони не конкурують між собою, оскільки балотуються в різних округах. Більше новин з виборчої тематики на сторінці Державний реєстр виборців. Львівщина.

dailylviv.com

До теми

20:51 22 травня 2022 р.

Американський розвідник, який виконував спецзавдання в Іраку і Афганістані, прибув на Львівщину

У межах свого перебування в Україні Львівщину відвідав Брет Веліковіч – службовець розвідки США, офіцер спецпризначення, експерт з військових дронів.

Рубрика: Політика

15:13 22 травня 2022 р.

Уперше за два місяці зафіксовано рух Іскандерів до кордону з Україною

Незважаючи на те, що більшість військ ЗС РФ відступили з київського напрямку ще на початку квітні, у Білорусі досі частково залишаються російські військові та техніка. Крім того, іноді продовжують фіксуватися запуски ракет з Білорусі по Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу