Диктатор Росії Пу Тін набрехав у Китаї про те, що Україна готова до перемовин

19:53 18 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Так само Пу Тін перекрутив слова верховного представника ЄС із закордонних справ Жозепа Борреля.

Про це повідомляє The Insider, інформує Dailylviv.com.

Малолегітимний диктатор росії (за офіційним визанням ПАРЄ - DL) Владімір Пу Тін (на Росії багато хто вважає його китайським шпигуном за індульгенції для Піднебесної) на прес-конференції у Пекіні заявив: «На питання про те, чи можлива перспектива якогось мирного врегулювання, я сказав те, що говорив багаторазово: якщо українська сторона хоче реально переговорного процесу, то треба робити це не якимись театральними жестами, а треба перше, що зробити, — скасувати декрет Президента України, що забороняє вести переговори. 

Ми чуємо зараз, що вони начебто готові до якихось переговорів. Вже й відповідальні особи, які курирують напрямок зовнішньої політики та які зовсім недавно говорили про те, що потрібно завдати Росії стратегічна поразка на полі бою, зараз вони вже заговорили іншим голосом і говорять про те, що треба вирішувати ці проблеми шляхом мирних переговорів. Це правильна трансформація, трансформація у правильному напрямку. Пан Боррель про це вже говорить, за це похвалю. Але цього недостатньо. Потрібно робити конкретні кроки, якщо справді є бажання домовлятися».

Читайте також: 

ПАРЄ визнала путіна диктатором, якого треба арештувати і невдовзі ігнорувати як нелегітимного

Насправді верховний представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель 13 жовтня на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Китаю Ван І заявив ось що: «Ця війна має закінчитися. А щоб закінчити війну, потрібні переговори про світі. Найкращий спосіб для нас просунути ці переговори (вперед) - це українська формула миру і ми розраховуємо, що Китай підтримає її».

Українську формулу миру виклав у 10 пунктах президент Укаїни Володимир Зеленський на саміті G20 у листопаді 2022 року і нагадав про неї у виступі на засіданні Ради безпеки ООН у вересні 2023 року. 

Це:

- радіаційна та ядерна безпека;

- продовольча безпека;

- енергетична безпека;

- звільнення всіх полонених та депортованих;

- виконання Статуту ООН, відновлення територіальної цілісності України та світового порядку;

- виведення російських військ та припинення бойових дій;

- справедливість;

- негайний захист природи від екоциду;

- недопущення ескалації;

- підтвердження закінчення війни.

МЗС РФ у березні 2023 року назвало цю формулу «спрямованою не на встановлення світу, а на згуртування антиросійської коаліції».

Читайте також:

Путін - законна військова мішень, - Болтон

Що ж до позиції українських офіційних осіб, то вона залишається незмінною: перемовини можливі лише після виведення російських військ з території України. 

Володимир Зеленський у своїй промові в Раді безпеки ООН сформулював такі умови:

«Перше: повне виведення всіх російських військ та військових формувань, включаючи Чорноморський флот Росії або ті діряві корита, які від нього залишаться за час війни, а також виведення всіх найманців та квазівоєнних формувань Росії з усієї суверенної території України в межах наших міжнародно визнаних кордонів 1991 року.

Друге: повне повернення Україні фактичного контролю над усім нашим державним кордоном та винятковою економічною зоною в Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці.

Власне, лише виконання таких двох пунктів призведе до чесного, надійного та повного припинення бойових дій».

16 жовтня це підтвердив голова Верховної ради Руслан Стефанчук, виступаючи на міжнародній конференції Crimea Global. Understanding Ukraine: «Заморожування війни та відсутність справедливого покарання для тих, хто її розв'язав, тих, хто десять років чинив злочини в окупованому Криму або Донбасі, скоїв і скоює військові злочини після повномасштабного вторгнення - все це означатиме лише підготовку до нової фази війни. Україна не розпочинатиме переговори з Росією, доки російські війська залишатимуться на нашій міжнародно визнаній території. Ми навіть не замислюємося над територіальними компромісами, адже для України немає різниці між Донецькою областю чи Львівською, Чернігівською чи Кримом, Києвом чи Севастополем».

Де тут зміна позиції України щодо переговорів, незрозуміла.

Швидше за все, вона існує лише в уяві Пу Тіна, констатує The Insider.

Сам Пу Тін тепер опинився у ролі васала Сі Цзіньпіна, керівника Китаю. Промовистою ілюстрацією такого статусу "диктатора росії" є нині дуже популярний у соціальних мережах малюнок залежної позиції Пу Тіна.

Читайте також:

Путіна можуть усунути від влади ключові люди в Кремлі, – екскерівник МЗС Росії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів