Путін досі живий, бо його лікують найкращі західні лікарі - Скібіцький

13:52 23 січня 2023 р.

Фото до новини

Заступник начальника ГУР Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький переконаний, що здоров'ям президента країни-агресора опікуються найкращі західні лікарі, тому він досі живий.

Про це повідомила " Українська правда" з посиланням  на інтерв'ю "Delfi" заступника начальника ГУР Міноборони генерал-майор Вадима Скібіцького, пише Dailylviv.com.

"На жаль Путіна лікують найкращі західні лікарі, тому він досі живе. Лікували б російські - все закінчилося б швидше", - зазначив Скібіцький. 

Що було раніше:

У травні 2022 року начальник ГУР Кирило Буданов твердив, що президент Росії Владімір Путін може прожити ще кілька років попри важкі хвороби, серед яких онкологічна. "Так, ми повністю підтверджуємо цю інформацію (що у Путіна рак – ред.). В нього кілька важких хвороб, одна з яких рак. Але сподіватися на те, що Путін загине завтра, не варто. У нього, як мінімум, кілька років ще є. Подобається це нам чи ні, але це правда", - повідомлялв Буданов.

19 січня президент Володимир Зеленський висловив сумнів у тому, що Путін ще живий. "Я не зовсім розумію, з ким говорити і про що. Я не впевнений, що той президент Росії, який іноді з’являється на хромакеї, що це він і є. Я не зовсім розумію, що він живий, або це він приймає рішення, або хто там приймає рішення. Що за коло осіб? В мене немає такої інформації, - підкреслював він.

Путін заробив ще на одну кримінальну справу у МКС в Гаазі

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок: російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна

Путіна отруять, підірвуть або застрелять - ексагент DGSE

Колишня дружина путіна публічно скаржилася, що він п'є її кров

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів