Кривавий Путін мріє перемогти Україну до 7 травня і провести тріумфальний парад перемоги

08:19 22 березня 2022 р.

Фото до новини

Задля цього маніакального прагнення диктатор Кремля не пошкодує і п'ятдесяти тисяч загиблих російських військовослужбовців.

Телеграм канал Генерал СВР, який час від часу видає інсайдерську інформацію з джерел, які опозиційні до Владіміра Путіна, сьогодні повідомив, що вчора президент Росії у режимі відеоконференції провів нараду з Ніколаєм Патрушевим, Сєргєєм Шойгу, Валєрієм Герасімовим, Алєксандром Бортніковим. Це - найближче оточення Путіна, за винятком хіба що Сєргєя Лаврова, пише Dailylviv.com

"Під час обговорення поточної ситуації на фронті, - інформує Генерал СВР, - зайшла мова про втрати російських військ, і Валєрій Герасімов охарактеризував втрати як "істотні". На цьому Путін перебив Герасімова і запитав, що значить суттєві? Не дочекавшись відповіді, Путін продовжив, що допустимі втрати і тридцять, і п'ятдесят тисяч чоловік - це ніщо порівняно з тими цілями, яких буде досягнуто після перемоги.

Нові терміни "перемоги" Путін обмежив 7 травня, саме до цієї дати він планує змусити українське керівництво підписати угоду, яку можна буде подати як капітуляцію, та провести "тріумфальний парад перемоги".

У процесі наради Путін докоряв Герасімову за великі втрати озброєнь на фронті і запропонував розумніше підходити до використання військової техніки. Тобто, Путін безпосередньо пропонує Герасімову не зважати на людські втрати, а берегти техніку.

Виходячи з цього, на нараді знову постало питання про мобілізацію, і Патрушев доповів, що підготовка до мобілізації завершена і, якщо буде розпорядження, мобілізацію проведуть оперативно та за найкоротший термін.

Що особливо було помітно під час наради, окрім роздратування Путіна на слова Герасімова, то це прохолодне ставлення президента до Бортнікова. Під час наради Путін залишив доповідь та репліки директора ФСБ поза увагою".

Раніше з'являлася інформація про те, що саме Бортніков може бути детонатором усунення Путіна від влади.

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок: російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна

Дві соцмережі дозволили заклики до смерті Путіна

Путіна можуть усунути від влади ключові люди в Кремлі, – екскерівник МЗС Росії

Путіна отруять, підірвуть або застрелять - ексагент DGSE

Путіна за злочини в Україні повинен судити спеціальний міжнародний трибунал, - петиція

Путін - учень Гітлера

Путін боїться Бандеру за заклики до розвалення російської імперії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів