Путін боїться Бандеру за заклики до розвалення російської імперії

22:01 24 березня 2014 р.

Президент Росії Володимир Путін боїться Степана Бандеру тому, що Бандера одним із перших в історії заговорив про розвалення російської імперії, незалежно від її формату – царська, совєтська чи «демократична».

 Про це сьгодні, 24 березня, в ефірі Громадського інтернет-телебаченні Львівського прес-клубу заявив лауреат обласної премії імені Героя України Степана Бандери, автор 12-томної праці «Історія ОУН і УПА» Євген Перепічка.
«Степан Бандера вважав, що російська імперія будь-якого формату: царська, радянська, чи «демократична» є імперією. Тоді вона складалася із 83 суб’єктів федерації і мала понад 100 національностей. Вони також мають право на самовизначення. І саме ідею самовизначення усіх народів Бандера підняв на гасло. Він наголошував, що російська імперія рано чи пізно має розвалитися і її народи мають створити свої незалежні держави. Тоді Україна буде убезпечена від зазіхань російської імперія типу Путіна», – наголосив Євген Перепічка.
За словами Євгена Перепічки, Степан Бандера вважав, що треба будувати, насамперед, національну, а не демократичну українську державу.
«Бандера розумів, що побудова демократичної української держави означає – залишити Росію в такому стані, як вона була, тільки перефарбувати її на демократичну. Але фактично вона залишиться імперією. Він вважав, що вирвати українську націю із того становища в якому вона опинилася, можна лише викорінивши російські підпори в Україні та поборовши комунізм. Тобто доки ми не усунемо із української території усі російські чинники, ми не можемо побудувати української держави», – наголосив Євген Перепічка.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу