Новини Львова (cтор. 8041)

Фото для новини

20:20 24 жовтня 2013 р.

У Львові проти МАФів повстала церква

Просить перенести ті, які розташовані біля храмів, однак депутати міськради вкотре відмовляються від розгляду цього питання.

Ситуації

Фото для новини

19:30 24 жовтня 2013 р.

ЛМР подала в суд на "Шоколад" за "баняки" на фасаді

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської міської ради заслухали інформацію про самовільно встановлені конструкції на фасаді будинку на вул. Сербській, 3., де розміщена кав'ярня "Майстерня шоколаду". Аби ТзОВ "Шоколад" демонтувало конструкцій, ЛМР подало позов до суду, інформує прес-служба ЛМР.

Ситуації

Фото для новини

15:41 24 жовтня 2013 р.

На Львівщині збудують ще 6 пунктів пропуску з Польщею

За кілька років на кордоні між Львівською областю і РП Польща до чотирьох діючих буде додано ще шість нових пунктів пропуску. Про це сьогодні повідомив в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Лев Захарчишин.

Політика

Фото для новини

15:24 24 жовтня 2013 р.

Турецька «Онур» працює у Львові без допусків і нищить лінії електропередач

У Львові за три роки під час реконструкції доріг пошкоджено 77 кабельних ліній електропередач. Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив начальникЛьвівських міських електромереж ПАТ „Львівобленерго” Ігор Гнатюк.

Економіка

Фото для новини

14:30 24 жовтня 2013 р.

Верховну Раду блокували через заборону балотуватися в Президенти особам з видом на проживання інших країн

Про це заявив сьогодні, 24 жовтня, журналістам глава комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак.

Політика