Представники України, ОБСЄ й Росії провели явно безрезультатне засідання щодо ситуації на Донбасі

23:35 10 червня 2014 р.


Фото: РИА Новости

Про це повідомляє у вівторок прес-служба Міністерства закордонних справ.

Прес-служба Міністерства закордонних справ України інформує сьогодні, 10 червня, в повідомленні «Відбулося чергове засідання тристоронньої групи з реалізації мирного плану на Донбасі»:

«У вівторок 10 червня відбулось чергове засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану у складі представників України, Російської Федерації та ОБСЄ. Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, засідання проводилось на виконання доручення президента України щодо реалізації положень мирного плану на сході України.

«Президент України наполягає, щоб ми виробили комплексне бачення заходів, які дозволять рухатись на шляху реалізації представленого ним мирного плану. Це дозволить здійснити першочергові кроки, які необхідні для деескалації ситуації», –зазначив представник України в контактній групі посол Павло Клімкін.

Як повідомлялося, під час відкриття першого засідання групи президент Петро Порошенко наголосив на важливості комплексного підходу в реалізації мирного плану з врегулювання ситуації на сході країни. Так, на засіданні тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану з наведення миру і спокою на сході України він заявив, що вогонь на сході України необхідно припинити на цьому тижні».

Ремарка «Щоденного Львова»: якщо спресувати це повідомлення, написане езоповою мовою дипломатів, до його стислої квінтесенції, то вона, радше, виглядатиме так: «Наразі учасники тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану ні про що не домовилися».

Більш того – як інформував у вівторок «ЩЛ», главі МЗС Росії не подобається ліквідація її диверсантів на сході України – міністр закордонних справ вважає «ключем до розрядки ситуації в Україні» припинення АТО, на яке терористи нібито, за його словами, «дадуть відповідь взаємністю», а радник Путіна Сєргєй Глазьєв взагалі пропонує розстріляти бронетехніку, артилерію та авіацію української армії.

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу