В антитерористичній операції на сході України задіяні три бригади медиків зі Львова

11:58 11 червня 2014 р.

  • 0

Зокрема в кожній із них – хірург та анестезіолог.

«Львівські новини онлайн» інформують сьогодні, 11 червня, в повідомленні «На АТО поїхали три бригади медиків зі Львова. Вони закріплені за окремими військовими частинами»

«У зону антитерористичної операції з Львівщини виїхало три бригади військових медиків – по сім осіб у кожній. Кожен з трьох підрозділів має зокрема власного хірурга, анестезіолога, медсестру, водія й особу, відповідальну за забезпечення.

Як поінформував Львівські новини онлайн Олександр Поронюк, керівник регіонального медіа-центру Міноборони у Львові, завданням бригад на АТО є надання першої допомоги потерпілим військовослужбовцям. Кожна з бригад закріплена за військовими частинами, що беруть участь в АТО. Додамо, що медики виїхали зі Львова наприкінці минулого тижня».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина