Незахищеність кордону на Луганщині перетворить схід України на зону «замороженого конфлікту», – експерт

13:16 11 червня 2014 р.


Фото: «ГолосUA»

Про це попереджає в середу директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

Агенція «ГолосUA» інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «Незахищеність кордонів у Луганській області може створити на сході країни зону «замороженого конфлікту», – експерт»:

«Через відсутність захисту українського кордону в Луганській області схід України може стати зоною «замороженого конфлікту».

Таку точку зору висловив директор військових програм Центру ім. Разумкова Микола Сунгуровський в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.

«Сюди будуть проникати додаткові загони бойовиків. І якщо навіть вдасться, грубо кажучи, «задушити» їх дії, то вони просто «розчиняться» серед місцевого населення. І ситуація перейде у розряд «заморожених», її можна буде розморозити «по клацанню», – сказав він. При цьому експерт підкреслив, що перекриття кордонів потрібно було здійснити з перших днів агресії.

«Якщо ми закриваємо пункт пропуску, це не означає, що ми виводимо звідти прикордонників. Перекривається бетонними плитами дорога, туди ставиться заградотряд, щоб не проходили жодні сили і засоби. Це, перш за все, прикордонники, за ними повинні стояти армійські заградотряди. Якщо їх не вистачає, необхідно додаткове формування батальйонів самооборони. І, в принципі, вони готові до цього», – додав він».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу