Військові поширили відео про використання протитанкових комплеків NLAW на Львівщині

14:07 29 січня 2022 р.

Фото до новини

Використання протитанкових шведсько-британських переносних керованих ракетних комплексів NLAW випробували у польових умовах на Львівщині.


Сьогодні відео про це розмістили на сторінці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Учора, 28 січня, на Яворівському полігоні пройшли бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Нагадаємо, 25 січня 2022 року в 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась підготовка із залученням британських інструкторів бійців Збройних Сил України до використання протитанкових ракетних комплексів NLAW.

Довідка

NLAW (англ. Next Generation Light Anti-tank Weapon) — шведсько-британська переносна протитанкова керована ракета малої дальності.

Комплекс розроблений компанією SAAB (Швеція). Має дальність стрільби до 800 м, вага — 12,5 кг. Час, необхідний для активації системи і відкриття вогню, становить 2 — 3 сек.Вважається, що буде перебувати на озброєнні до 2030 року.

У 2017 р. SAAB уклала контракт на постачання NLAW швейцарським сухопутним військам на суму 120 млн дол. США. Крім того, NLAW закупили Фінляндія, Люксембург, Велика Британія, планують закупки Індонезія та Саудівська Аравія. У січні 2022 року Британія надала більше 1000 переносних протитанкових ракет Україні.

У Львівську бригаду тероборони увійдуть 7 батальйонів

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Львівський авіазавод в кооперації з іншими підприємствами створив винищувач-бомбардувальник, - директор

У Львові зняли відео про початок масового стрілецького вишколу мешканців міста

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів