На Львівщині під керівництвом інструкторів з Великобританії розпочали стрільби з ракетних комплексів NLAW

14:25 27 січня 2022 р.

Фото до новини

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівщина) інтенсивно проводяться практичні заняття з підготовки військовослужбовців ЗС України до застосування ПТРК NLAW.

Про це інформує Арміяінформ, пише Dailylviv.com.

Їх відвідали командувач Командування підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк та начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

За три дні вишколу під керівництвом досвідчених інструкторів зі складу тренувальної місії ЗС Великої Британії в Україні ORBITAL, що триває у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, українські воїни опанували теоретичні основи застосування цього сучасного озброєння.

— Сьогодні вони вже на навчально-тренувальному комплексі «Бій в місті» навчаються правильних тактичних дій під час ураження противника з NLAW. Адже, як відомо, ці протитанкові ракетні комплекси є дуже ефективними під час ведення оборонного бою саме в умовах міської забудови. Бачу вогник в очах наших воїнів та повне порозуміння з колегами з Великої Британії. Бачу прагнення навчитись нового, аби стійко та професійно захищати Україну від будь-яких зазіхань агресора, — прокоментував начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Сильні разом!

Нагадаємо, 25 січня 2022 року в 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась підготовка із залученням британських інструкторів бійців Збройних Сил України до використання протитанкових ракетних комплексів NLAW.

Довідка

NLAW (англ. Next Generation Light Anti-tank Weapon) — шведсько-британська переносна протитанкова керована ракета малої дальності.

Комплекс розроблений компанією SAAB (Швеція). Має дальність стрільби до 800 м, вага — 12,5 кг. Час, необхідний для активації системи і відкриття вогню, становить 2 — 3 сек.Вважається, що буде перебувати на озброєнні до 2030 року.

У 2017 р. SAAB уклала контракт на постачання NLAW швейцарським сухопутним військам на суму 120 млн дол. США. Крім того, NLAW закупили Фінляндія, Люксембург, Велика Британія, планують закупки Індонезія та Саудівська Аравія. У січні 2022 року Британія надала більше 1000 переносних протитанкових ракет Україні.

У Львівську бригаду тероборони увійдуть 7 батальйонів

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Львівський авіазавод в кооперації з іншими підприємствами створив винищувач-бомбардувальник, - директор

У Львові зняли відео про початок масового стрілецького вишколу мешканців міста

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів