Львівська військова академія випустить понад 350 лейтенантів

17:28 25 травня 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває атестація випускників.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 травня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Цього тижня курсанти випускних курсів впродовж складання випускних іспитів демонстрували рівень своїх теоретичних і практичних знань за фахом, які отримали протягом років навчання у стінах Національної академії. Іспити тривають як у пункті постійної дислокації вишу, так і у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки».

«Саме на полігоні майбутні офіцери виконували вправи стрільб з різноманітного стрілецької зброї, озброєння бойових машин, звітували у правильності виконання вогневих завдань, вмінні керувати підрозділами та виконувати різноманітні завдання, притаманні для кожної спеціальності. Крім цього, перевірявся рівень знань іноземної мови та фізична підготовки», – поінформували також у військовій академії

«Цьогоріч лейтенантські погони вдягнуть більше 350 вихованців Національної академії сухопутних військ. Серед цьогорічних випускників – п’ятеро претендентів на отримання золотих медалей медаль, а ще 26 – на диплом із відзнакою. Урочистості з нагоди випуску лейтенантів відбудуться в суботу, 2 червня», – повідомили також у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу