Динаміка наростає: Львів прсить МОЗ уможливити прийом ковідних пацієнтів в трьох лікарнях і пологовому

22:05 9 вересня 2021 р.

Фото до новини

У зв’язку із зростанням захворюваності, у мерії провели оперативне засідання штабу із протидії Covid-19. Відтак, було прийнято низку важливих рішень.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Якщо так далі піде, то ми можемо на жовтень мати завантаження наших лікарень більше, ніж було в піковий період Covid-19. Тому нам треба сьогодні на штабі передбачати та впроваджувати ті заходи, які зроблять все можливе, щоб розповсюдження коронавірусу мінімізувати. Я думаю, що має йтися, в першу чергу, про максимальне встановлення маскового режиму. Люди вже розслабились та починають про це забувати. Має йтися про ті речі, які мінімізують можливість заразитися, а якщо людина вже має Covid-19, щоб сам процес лікування не був настільки травматичним, як це може бути», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, на штабі прийняли низку рішень, що стосуються, зокрема, введення готовності кисневих станцій, посилення контролю за дотриманням маскового режиму, а також відкриття додаткових центрів вакцинації населення.

«Щойно ми провели оперативне засідання штабу з протидії Covid-19, тому що показники захворюваності сьогодні, порівнюючи із тими, що були минулого тижня, фактично зросли у декілька разів. Ми бачимо, що динаміка починає наростати. Це є дуже подібна динаміка до тієї, яка була на початку поширення попередньої хвилі, але вона є навіть більшою, ніж це було минулого разу. Ми бачимо, що сьогодні вже є понад 100 хворих із підтвердженим Covid-19, зокрема 145 – у лікарні швидкої допомоги. Тому ми сьогодні прийняли ряд рішень.

Насамперед, ми звернулись до Міністерства охорони здоров’я щодо можливості приймати ковідних пацієнтів іншим комунальним лікарням, окрім лікарні швидкої медичної допомоги. Зокрема йдеться про лікарні №8, №5, №3 та інші, а також пологовий. Також ми сьогодні прийняли рішення щодо введення готовності кисневих станцій, якщо буде надходження великої кількості підтверджених хворих на Covid-19, готовність медичного персоналу.

Другий блок – це є дотримання маскового режиму, і загалом протоколу на всіх великих підприємствах, а також у всіх школах та садочках, щоб чітко контролювати. Також контроль буде здійснюватись у транспорті, адже він є одним із комунікаційних можливостей, де може передаватись вірус. Можуть застосовуватись до перевізників штрафи, якщо правила будуть порушуватись.

Ми також прийняли рішення щодо відкриття додаткових центрів вакцинації, які, зокрема, працюватимуть і цими вихідними», - резюмував перший заступник міського голови Андрій Москаленко.
коронавірус


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини