Майже всі хворі на коронаврірус у лікарні швидкої меддопомоги нещеплені, - начальниця

17:17 9 вересня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні на лікуванні у Лікарні швидкої медичної допомоги перебуває 154 пацієнти з пневмоніями, у 145 з них підтверджений ковід-19.

Про це поінформувала начальниця управління охорони здоров’я ЛМР Леся Кобецька, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні у Львові маємо вже 134 підтверджені випадки Covid-19, вчора їх було 56, тож бачимо різкий ріст захворюваності, і не тільки у нас, а й по Україні. Тому сьогодні ми зібрались на штаб обговорити ці питання та акцентувати на тому, наскільки важливо проводити вакцинацію, оскільки єдиним порятунком від епідемії коронавірусної хвороби має бути вакцинація.

Слід зазначити, що на сьогодні у Лікарні швидкої медичної допомоги перебуває на лікуванні 154 пацієнти з пневмоніями, у 145 з них підтверджений Covid-19. Майже всі вони не вакциновані. Звертаю увагу, що хворіють максимально ті, які не вакциновані», - зазначила Леся Кобецька.

За словами Лесі Кобецької, на сьогодні у Львові провакциновано 270 тис. осіб, з них двома дозами – 118 тис. осіб. Зараз у місті працює 101 навчена бригада, розгорнуто 17 стаціонарних пунктів у кожній поліклініці, у Лікарні швидкої медичної допомоги, у 8-й та 10-й міських лікарнях. Окрім того, працюють центри масової вакцинації – 7 основних і ще додатково можна розгортати до 13 таких центрів.

«Також у львівських закладах, які минулої хвилі надавали таку медичну допомогу, - це Лікарня швидкої медичної допомоги, 1-ша, 5-та, 8-ма лікарні, пологовий будинок №1 - для надання медичної допомоги пацієнтам з Covid-19 загалом розгорнуто 1518 місць. Також додатково ми можемо розгорнути ще 750 ліжок і працюємо над тим, щоб загалом розгорнути 3 тис. ліжок для пацієнтів, які хворіють на Covid-19», - уточнила Леся Кобецька.

Нагадаємо, у зв’язку із зростанням захворюваності, у мерії провели оперативне засідання штабу із протидії Covid-19.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини