Розповсюдження коронавірусу йде на спад, – МОЗ

17:30 24 лютого 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Кількість новозареєстрованих випадків коронавірусної інфекції «Cоvid-19» щодня зменшується.

Про це, як повідомили в понеділок, 24 лютого, в агенції новин «Укрінформ», заявив на брифігу у понеділок заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, котрий зазначив: «Вже зареєстровано понад 76 тисяч випадків, в той же час вже більше 10 днів спостерігається щоденне зниження кількості випадків, що реєструються. Впродовж п’яти днів немає перевищення навіть 1000 випадків на день. 80% усіх випадків локалізовані в одній провінції Хубей, і 97 випадків локалізовані в самій Китайській народній республіці.

«На весь світ приходиться 3% випадків зареєстрованої корона вірусної хвороби. Найбільший – поза межам Китаю, сплеск зареєстрованих випадків захворювання на Cоvid-19 спостерігається в Італії, станом на 13 годину 24 лютого це 200 випадків, два з яких летальні, у жінок похилого віку. А в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку «Cоvid-19» не зафіксовано.», – поінформували також Віктор Ляшко.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині відбудеться симуляційне навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою.

dailylviv.com

До теми

13:22 27 листопада 2020 р.

Розширення госпітальної бази: ще одну лікарню на Львівщині готують для хворих з Covid-19

У випадку погіршення епідситуації певні медичні заклади будуть повністю переводити на ковідний профіль. Серед таких установ – 8-ма лікарня та госпіталь у Винниках.

Рубрика: Медицина

08:51 27 листопада 2020 р.

Уперше в Україні - понад 16 тисяч нових випадків коронавірусу за добу

В Україні зза останню добу зафіксували значний приріст нових випадків коронавірусу - 16 218. Найбільше заражень в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській областях та в Києві.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу