На Львівщині навчать медиків протистояти коронавірусу

12:00 19 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

На Львівщині відбудеться симуляційне навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою.

Про це повідомили в середу, 19 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що навчання проведуть на виконання наказу міністерства охорони здоров'я №185 від 24 січня 2020 року та «Плану дій протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом «2019-nCov» у Львівській області», затвердженого рішенням обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідні симуляційні заходи відбудуться на базі «Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

Як інформував «Щоденний Львів», медики не зареєстрували в Україні жодного випадку коронавірусу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:59 30 березня 2020 р.

Вакцина від туберкульозу може врятувати від COVID-19

Вчені виявили, що БЦЖ - вакцина від туберкульозу - може допомогти імунній системі боротися з коронавірусом, зараз у Нідерландах та Австралії намагаються підтвердити цей факт.

Рубрика: Медицина

15:00 30 березня 2020 р.

У пацієнтки пульмонології та водія електротранспорту є підозра на коронавірус

Від сьогодні у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують водіїв громадського транспорту, медиків, соціальних працівників. Під час тестування, у пацієнтки пульмонологічного відділення 5-ї міської клінічної лікарні та водія електротранспорту виникла підозра на коронавірусну інфекцію. Тест на COVID-19 треба робити для пацієнтів з ознаками ГРВІ, - МОЗ

Рубрика: Медицина